Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt hasonlóban részetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt hasonlóban részetek?

Figyelt kérdés

Adott egy mondjuk egy átlagos srác.

Hónapokig futottam utánna.. ő csak szórakozott velem. De kb úgy viselkedett velem mintha járnánk.(mind1 hosszu) Erre kiderült, hogy mikor ismerkedtünk megismert egy lányt aki hát.. nem szép. Nem féltékenység semmi ilyen nincs bennem, de konkrétan sírva nevetek, hogy vele összejött velem meg nem.

Volt hasonlóban részetek? Hogy egy nálatok Kinézetre "nem szebb" ember elcsábította a kiszemelteteket?

(Tisztába vagyok vele, hogy a kinézet nem elsődleges és hogy ettől még lehet értelmes és kedves lány sőt még jobb fejebb is de a kérdés nem erre irányul ugy h hasonló hozzászólásokat nem kérek.)


2017. márc. 31. 15:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak hasonloban, egyik exemnek az ilyen 150 kilos trampli, lepusztult anyuka tipusu nok jottek be XDD En meg atlagos alaku, noies, csinos lany vagyok. Utolag tudtam meg az egeszet, miutan mar egyeb okokbol szakitottam vele, hogy amugy nem vagyok az esete :D
2017. márc. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Bár nem csábította el tőlem, de megcsalt vele. Ez tényleg nem nagyképűség, de azért látszik kettőnk között a különbség. Az exem haverja is kiakadt ezen, amikor megtudta. Én adok magamra, magas vagyok jó alakkal, arcra inkább átlagos, de mellette értelmes és kedves. Ezzel szemben a lány akivel megcsalt kb ahány centi annyi kiló (kis túlzással :D), arcra is ronda. Oké, talán ott van a belső szépsége, gondoltam...de nem! :D Buta is, illetve a fél falu átment már rajta. Az eszem megáll. :D Ezen én is csak röhögni tudtam.
2017. márc. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szebb nálam sokkal,viszont neki se esze,se melle,se semmije a sminkjén kívül.Plusz a lánya lehetne.Sebaj,létezik olyan is,hogy karma...:-)
2017. ápr. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!