Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti felkeresnétek?

Figyelt kérdés

Van egy férfi akit nem tudok elfelejteni körülbelül már egy éve. Együtt dolgoztunk és nagyon szimpatikusak voltunk egymásnak, sosem nézett rám még senki úgy, ahogyan õ. A baj csak annyi volt, hogy nekem volt akkor barátom aki szintén ott dolgozott és így nem kezdeményezett, egyébként ha megtette volna, akkor elutasítom. Egy ideje szakítottunk a párommal és úgy érzem hogy készen állok arra hogy ismerkedjek. A baj viszont az, hogy arra a munkahelyre nem birok visszamenni. Fogalmam sincs, hogy merre szokott járni, barátait nem ismerem. A nevét viszont tudom és megtaláltam facen. Gondolkodtam hogy bejelöljem-e vagy írjak neki de nem tudom hogy ez jó ötlet lenne-e. Ti bejelölnétek? Nincs más módom rá, hogy kapcsolatba kerüljek vele.

Lehet hogy egy kicsit túlgondolkodtam már ezt az egészet és belegabalyodtam. De most komolyan, normális dolog lenne a részemrõl hogy megpróbálom felvenni vele a kapcsolatot?


2017. ápr. 1. 18:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha más mód és lehetőség nincs kapcsolatba lépni vele,akkor jelöld be,írj rá.Vesztenivalód igazából nincs.
2017. ápr. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én bejelölném facen és elkezdenék vele beszélgetni. Mivel más mód egyenlőre nincs, így én itt próbálnám meg, és ha működik a dolog akkor úgy is lesz találkozó belőle.
2017. ápr. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jelöld be, ha visszajelölt írj rá és kész.

Ne bonyolítsd túl.


31F

2017. ápr. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!