Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valani baj van nem szoktam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valani baj van nem szoktam veszekedni szerintetek ez baj?

Figyelt kérdés

Ha valami olyat csinalna a parom nem veszekednék vele, nyugodt tipus vagyok . :D

De szerintetek ez nem gaz?


Vagy jobb ez mintha egy hazisarkany lennek es felni kene tolem?


2017. ápr. 1. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:

az a legjobb, ha normálisan megtudják a felek beszélni, hogy ki mit gondol, mivel milyen problémája van...


24F

2017. ápr. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha a veszekedés alatt azt érted, hogy kiabálva dobálod tányérokkal, akkor az tényleg nem kell.

Én jellememből fakadóan nem tudok veszekedni, még a hangomat felemelni sem, hidegvéremet is ritkán veszítem el, cserébe viszont vitás helyzetben flegmatikusnak, közönyösnek tűnhetek, mintha nem is érdekelne. Biztos van, aki emiatt nem bírná ki velem két napig sem, de szerintem jobb, ha valaki egy véleménykülönbség esetén normális hangerővel, higgadtan tudja kezelni a helyzetet.

2017. ápr. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én sem veszekszem, hanem csak beszélek. A veszekedéssel nem old meg az ember semmit.
2017. ápr. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 RoseTyler ***** válasza:
Ha azért nem veszekszel, mert nem veszel tudomást a problémákról és csak konfliktust kerülsz, akkor gáz. Egyébként nem.
2017. ápr. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!