Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valószínű, hogy már nem érdeklem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valószínű, hogy már nem érdeklem?

Figyelt kérdés
Odavolt értem és én is érte, de objektív okokból nem történhetett semmi.. Mindig arra törekedett, hogy a közelemben legyen. Egy idő után úgymond 'baráti' lett a kapcsolatunk és még beszélgettünk, felhivott ... Egy ideje mintha teljesen kizárt volna az életéből, nem keres, nem hív és ha találkozunk épp, hogy köszön...
2017. ápr. 2. 11:31
 1/2 Noblesse Oblige ***** válasza:
89%

Vagy szeretne tovább lépni és az egyszerűbben kivitelezhető, ha ignorál.


Vagy túllépet rajtad... az emberi érzelmek nem konstans dolgok, idővel változnak. Ha nincs ami életbe tartsa a lángot, akkor kialszik.

2017. ápr. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy idő után megunja az ember és feladja, ha a másik nem viszonozza az érzéseit. Én sem keresem azt, akiért oda voltam..vagyis még mindig vagyok..Valószínűleg próbál továbblépni, hagyd.
2017. ápr. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!