Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy ennyire padlóra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy ennyire padlóra kerültem emiatt?

Figyelt kérdés
2013 tavaszán megerőszakolt mondjuk legyen D. Nem tettem bejelentést mert végülis együtt voltunk csak még nem voltam rá felkészülve. Nos utána egyből szakítottam vele és ez a D nevű férfi azonnal összejött utánam egy H nevű lánnyal. Én olyan pipa voltam.. nem ismertem a csajt de bejelöltem és össze vissza irogattam neki, majd letiltottam. Oké itt befejeződött egy kis időre a sztori. 2014-ben veszettül szerelmes lettem legyen a neve pl E.-be. Kb másfél évett voltunk együtt majd csunyán szakított velem ezért én még abban az időben összejöttem M-el de vele csak pár hónapot voltunk együtt, majd szakítottam vele, mert nem volt az igazi. Nos nem rég az első szerelmemet E-t megláttam ezzel a nővel. Én néha néha beszélek E vel aki ezt H nevű nőt fel akarta szedni, utánam ő volt az első akibe totál belezúgott.. Na már itt ért egy nagy pofon, hogy az első szerelmem összejön azzal a nővel akinek az exe pár éve megerőszakolt. Na de végül nem jöttek össze. Sors fintora, hogy a nő megismerte M-et és vele van jelenleg.. Kérdem én, mégis hogy lehet hogy egy totál más városban élő személy csak az exeimmel képes összejönni? De igazából engem nem is ismer, már elfelejtett.. de akkor is milyen már. Na és az normális hogy kiborultam e miatt? Egyik pasi íránt sem érzek már semmit, de nagyon sziven ütött, hogy E vel is próbált pajtizni E-nek meg bejött majd eldobta E-t....
2017. ápr. 2. 18:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Előre kislány a tekintettel.

A múltból tanulni kell,nem pedig töprengeni azon,hogy mi volt.


V.

2017. ápr. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nyilván frusztrál téged, de ezzel nem tudsz mit kezdeni. Én azt sem tudom, az exeim hol, merre élnek, nemhogy még arról tudomásom lenne, kivel kavarnak épp. Ne törődj velük, keress egy neked megfelelő társat.
2017. ápr. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!