Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék végre normálisan...

Hogyan tudnék végre normálisan lefogyni? Padlóra kerültem ismét.

Figyelt kérdés

Nagyjából mióta az eszemet tudom,fogyni szeretnék.Elkezdtem sportolni,próbáltam nagyjából csak zöldség-gyümölcs-húst enni.2méretet fogytam 2év alatt.Nem azzal van bajom,hogy lassan megy,hanem hogy nem hozom a maximumot.Ebben a két évben átestem azon,hogy hánytattam magam,majd nagy nehezen,de abbahagytam.Visszatértem a normális életvitelemhez,majd most tavasszal nagyon magam alá kerültem.Nagyjából semmit nem ettem,ha igen,akkor se többet mint 600-800kalória.Eléggé megviselt,nagyon fáradt és ingerült voltam mindig.Majd nyár vége felé megismerkedtem majd összejöttem a barátommal,kicsit derűsebb lett minden.Szeptembertől fogva csak zabálok,tényleg nagyon sokat eszek.Emelett/emiatt visszatért az önutálatom is,sokat sírok,fogyni akarok,mert még van miből.Mindenki a szemembe hazudik,hogy vékony vagyok,ne fogyjak már,és hasonlókat,a barátom pedig őszintén és támogatva elmondta,hogy igazam van,bár ne utáljam magam emiatt,mert ő így is szeret.

Szeretnék lefogyni,és nem csak félig-meddig,ahogy eddig sikerült.Ha elkezdem,be is szeretném fejezni.Hogyan szabadulhatnék meg a kényszerzabálástól?Melyik sport lenne a jobb,spinning vagy úszás?Ha a családtagjaimat "nem érdekli mit esznek",én hogy egyem az egészségesebb ételeket?

Aki válaszol,nagyon köszönöm neki!16/L


2013. okt. 20. 19:47
 1/3 anonim ***** válasza:

A kényszerzabától csak akaraterővel tudsz megszabadulni. Félre a rinyával, egyél egészséges kajákat, ha meg jön a nasiroham, maradj erős és mondj nemet a késztetésre. :) (Ha otthon nem éppen egészséges kajákat főz anyukád, akkor nincs mit tenni, egyél belőle de csak fél adagot! Vagy ha tudod, kérd meg hogy csak neked, mondjuk a rántott husi mellé csináljon valami salátát vagy párolt zöldséget. Szerintem biztos megteszi.)


Kicsit depresszív alkat vagy úgy látom, aki hajlamos bulímiára, talán anorexiára is. A Barátaid, családtagjaid nem feltétlen "hazudnak a szemedbe" amikor azt mondják, hogy már jó vagy így.


Milyen magas vagy és hány kiló?

2013. okt. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
163centi +/-1-2.Nem tudom pontosan,kilóra meg 65körül mozgok,ami szerintem sok a koromhoz is.Nem is ez ami érdekel,hanem hogy látszik,hogy a karomon,hasamon,derekamon,de főleg a combjaimon van háj.
2013. okt. 20. 20:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Olvasd el a Sárga kapszula c. könyvet, ingyenesen letölthető és az alapvető tudnivalók benne vannak igazán olvasmányos formában, ráadásul egy délelőtt vagy délután alatt kiolvasható, mert nem hosszú.
2013. okt. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!