Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hosszasan leírta, hogy hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszasan leírta, hogy hogyan ölne meg, aztán erőszakolna meg és enne meg. Ez normális? Poén szinten elfogadható vagy súlyos gondok vannak az illető fejében?

Figyelt kérdés
2017. márc. 16. 19:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Na jó, ez mégis hogy került elő, mint "poén"? Szerintem egyáltalán nem normális, és igen, gondok vannak a fejében.
2017. márc. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Felidegesítettem, mert nem válaszoltam neki facebookon.
2017. márc. 16. 19:39
 3/22 anonim ***** válasza:
93%
Ezt nem akarom elhinni... beteg fa**szok. De amugy volt mostansag face-n, hogy random pasas leult egy csaj melle a 3-as metron, fele fordult, es csak elkezdte neki mondana, hogy hogyan eroszakolna meg analisan majd pedig enne meg miutan kibelezte. Remelem, nem vele csevegsz :/.
2017. márc. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Ezt tényleg meg kell kérdezni?

Tiltsd le.

2017. márc. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
17%

#3 Ti meg mindent elhisztek...


Kérdező, küld el privátban légy szíves az üzenetét, kíváncsi vagyok.

2017. márc. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem csak tréfált. Hogy szar a humora, arról igazán nem ő tehet! :)
2017. márc. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell elhinni. Ez egy teljesen atlagos lany posztja volt egy teljesen mas temaju csoportban, hogy mas lanyokat figyelmeztessen a pasas szemelyleirasaval. Utolag kiderult, hogy tobben is talalkoztak vele, legtobbszor a 3-as metro vonalan, hasonlo szovegekkel. De oszinten irigyellek, mert olyan szepnek latod a vilagot, hogy ilyen emberek lete csak beteg kitalacionak tunhet a szamodra:)
2017. márc. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
nem pesti az illető
2017. márc. 16. 19:59
 9/22 anonim ***** válasza:
És hogy ölbe meg?
2017. márc. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
30%

Ma is itt az újabb epizód!


[link]



Minden nap, frissen, csak itt a GYK Tv-n!

2017. márc. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!