Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről?!

Figyelt kérdés
A barátom, akivel 6 évig voltam együtt, több éven keresztül megcsalt. Pedig én komolyan terveztem vele, 1-2 év múlva közös lakás, gyerek... erre kiderült ez. Mikor rákérdeztem, csak annyit mondott hogy azért nem hagyott el, mert kell neki az "állandó punci", hiszen olyan nehéz hosszútávra találni. Azt hittem az eszem megáll... plusz azt mondta, hogy mi már össze voltunk szokva szexuálisan is, tudtam hogy mivel tudok neki örömet okozni, viszont kalandra vágyott. Kitöröltem mindenhonnan, és kiraktam az utcára. De komolyan ennyire fontos a férfiaknak a szex?! 25/N
2017. ápr. 4. 21:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

hangosan felröhögtem bocsi...

hogy lehet ekkora gyökér valaki? :D

azt a rohadt...te jól cselekedtél, szerencsére nem voltál olyan ostoba, hogy megbocsáss neki...

sajnos ilyen idiótát fogtál ki, de remélhetőleg legközelebb sikerül egy normálist kifogni :)

6 év sok idő, remélhetőleg nem fog megviselni ez a dolog nagyon...hisz látod őt mennyire érdekelte ez a kapcsolat, lehet te beleadtad a szíved-lelked de nem éri meg sírni egy ilyen gyökér után!


24F

2017. ápr. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Az exed egy tahó volt, jobb döntést nem is hozhattál volna ennél..
2017. ápr. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Azt, hogy egy büdös paraszt volt, te pedig buta vagy, ha egy ilyen féreg miatt általánosítod a férfi nemet.
2017. ápr. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

Ez egy rohadé*k. És akkor majd jön a következő kapcsolatod, amiben a srác majd nem érti, miért vagy paranoiás.

Jó lenne ha észrevennék a pasik, hogy mindennek oka van, nem hibbantunk meg..

2017. ápr. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nőknek is pontosan ugyanilyen fontos a szex. Persze egyénenként változatosak lehetnek az álláspontok, de ha átlagolunk, akkor nem lesz különbség a nemek tekintetében.

Szóval azt gondolom, hogy rossz irányban keresgélsz, nem hibáztathatod az egész férfi nemet!

2017. ápr. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Jó lenne ha észrevennék a pasik, hogy mindennek oka van, nem hibbantunk meg.."


Tényleg? Mi közöm nekem ahhoz, hogy egy tahó (amik férfiak és nők között is vannak bőven) szarul bánt vele?

2017. ápr. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#4

Nem, én nem fogom megérteni azt, hogy az exei miatti lelki sérüléseit meg paranoiáját rajtam vezeti le. Ebből köszönöm nem kérek.

2017. ápr. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Van ilyen! Sexre jó voltál, másra nem. Érthető jobb úgy keresni az igazit,hogy közben nem vagy kanos.
2017. ápr. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Vannak normális férfiak szerencsére. Mi 7,5 éve vagyunk együtt és imádjuk egymást még mindig. Most 26 és 29 évesek vagyunk.

Mi szerintem szexben nem átlagosak vagyunk kevesebbet szoktunk és főleg párom miatt. Ő kevésbé kivánja. Hetente 1x szoktunk átlagosan.

Az elején persze jóval többször :)

Szóval van normális pasi aki nem szex mániás az tuti. Keresgélj biztos találsz rendeset! Ezt a f...t meg felejtsd el!

2017. ápr. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mindenkinek fontos a szex, az, hogy ki mit csinál, az meg egyénfüggő. Én is ábrándozom néha másik csajokról, de mivel szeretem a páromat, ennél tovább nem megyek, max enyhe flört. Ez az emberiség nagy büntetése. Helyesen csináltad...
2017. ápr. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!