Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, melyiket választanátok:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, melyiket választanátok: szép arc és átlagos/átlag alatti test, vagy átlagos arc, de nagyon jó alak?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 5. 09:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
95%

ez nagyon nehéz és relatív.

láttam már olyan szép arcú csajt akinél az sem zavart volna, hogy ha fél karja hiányzik, olyan tökéletes volt az arca

Míg láttam már olyan csajt akinek nem volt semmi különleges az arcában, viszont 10/10 teste volt ami nagyon kárpótolta mindenért.

2017. ápr. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Szép arc mindenképp.
2017. ápr. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
A jellem. Ha megöregszik úgyis kövér, ronda szipirtyó lesz a nők többségéből.
2017. ápr. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Minden keppen átlagos arc és jó alak. Szerintem. :)
2017. ápr. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Inkább az utóbbit, de az arc, ami megfog. Mondjuk azt nem értem a kérdésedben, mert ez ugyebár rád reflektál, de te meg nem tudsz arcot cserélni(kivéve plasztika), viszont alakodat tudod formálni. A lényeg, hogy magadat elfogadd úgy ahogy vagy.
2017. ápr. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Véleményem szerint átlagos/szép arcom van, de sokak szerint nagyon szép. Szubjektív, a saját megítélésem alapján írtam :) Az alakomat pedig igen, formálom, vékony, sportos alakom van.


Egyébként, nem értem, hogy hogy lehet úgy összejönni valakivel, hogy abból indulsz ki, hogy "majd lefogy" :D Mert sokan írjátok, hogy az alakot lehet formálni. Persze, de honnan tudod, hogy le akar fogyni, vagy bármit is változtatni fog magán? Maradhat fogyás után egy csomó lógó bőr, amit szintén csak plasztikával lehet rendbe tenni, illetve ez sem garancia arra, hogy utána jó alakja lesz, nem minden vékony lánynak jó az alakja, soknak aránytalan, pl széles a válla, de kicsi a popsija vagy ilyesmi. Én biztos nem jönnék össze úgy egy pasival, hogy "kicsit duci, de majd lefogyasztom", vagy "vékonyka, de majd kigyúrja magát". Ez olyan hülyeség, nem akarnám megváltoztatni, csak olyannal jövök össze, aki úgy tetszik, ahogy épp van.

2017. ápr. 7. 06:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!