Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van kevés jó nő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van kevés jó nő?

Figyelt kérdés
Akiknek nagy a mellük (D-E kosár) de a hasuk lapos. Többségben a nagy mellű lányok túlsúlyosak. A legtöbb vákony lánynak meg szinte semmi melle nincs.

2017. ápr. 5. 19:52
1 2 3
 11/24 A legrosszabb ***** válasza:
49%
Szerintem meg pont inkább elég sok jó nő futkározik közöttünk, igaz, többségük szinte egymás klónjai: formás, arányos test, hosszú barna haj, napelem nagyságú napszemüveg, rezzenéstelen, érzelemmentes arc. Nem is nagyon szoktam különbséget tenni közöttük, egy kutya mind.
2017. ápr. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
90%
Neked is gondolom 20 centis alul ugye? Ja nem. Valamit valamiért apukám. :D
2017. ápr. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
#5! "- mondotta Marosán elvtárs" No ennek nézz utána! és korigáld tévedésedet!
2017. ápr. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
40%
Nekem gyönyörü barátnöm van, szerintem pontosan elegendö a jo nök száma!!!!!!
2017. ápr. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Ez van, dolgozd fel!
2017. ápr. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
15%

Szerintem tök normális a kérdező kérdése, mondom ezt nőként. Jó lenne, ha több normális választ kapna.


Sok ilyen nő van, főleg mióta van plasztikaisebészet is, de ahhoz olyan körökben kell mozogni. Gondolom nem mozogsz ezen a szinten.


Ritka az, hogy valaki mellre hízzon csak, mindig is az volt. Általában aki mellre hízik, az hasra is és ilyen nyalóka alakja van a testének.


Hogy miért.. hát nem tudom. Talán valami evolúciós oka van, mert az ősember a földön aludt, a föld meg hideg volt, ezért úgy alakult, hogy az ember leginkább a fenekére hízik és a combjára.


Vagy csak simán a gravitáció miatt. Vagy mert a melleken vékonyabb a bőr, és kevésbé rugalmas, mint máshol. Vagy praktikusabb.


A lényeg, hogy nem lehet ezen változtati, így alakult.


Ha a kevés laposhasú nagycicis lányok egyikét szeretnéd, nyújts olyat, amire valószínűleg szükségük van. Elsősorban pénzre, hiszen a plasztikával sokat költöttek. Ha ennyit fordítanak a testükre, akkor ez ruhákban és ékszerekben is megmutatkozhat.

2017. ápr. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Ezek szerint mi nem egy országban élünk!
2017. ápr. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
58%
"Nekem a kis mell nem jön be,kis mellű nő nem izgat fel." A hiba az ön készülékében van!!!!!
2017. ápr. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
95%

"Akinek kicsi, az nekem nem nő"


Szar lehet, ha egy nagy mellű nő a farkadat látva kimondja ugyanezt a diagnózist "nem férfi" verzióban. xD

2017. ápr. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
mert a kétfarkúak nem építették még meg a jónőfelfogógátat
2017. ápr. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!