Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van kevés jó nő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van kevés jó nő?

Figyelt kérdés
Akiknek nagy a mellük (D-E kosár) de a hasuk lapos. Többségben a nagy mellű lányok túlsúlyosak. A legtöbb vákony lánynak meg szinte semmi melle nincs.

2017. ápr. 5. 19:52
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
97%

Nekem 60 cm a derekam, ergo vékony vagyok, és D kosaras a melltartóm. :)

És mégsem kellesz, mert bunkónak tartom a stílusodat.

Az egy dolog, hogy nem jönnek be neked a kis mellű lányok, ez alap válogatósság, mindenkinek van, ami nem jön be. Tudok olyan férfit, aki meg a nagy mellektől viszolyog, és csak kis, közepes mellű nőket tart jó nőnek.

Ámde, mi az hogy aki kis mellű az nem nő? Ezzel leszóltad sok kedves ismerősömet, barátomat, és sose kezdenék olyan férfivel, aki nem tekint nőként rájuk a mellméretük miatt.

2017. ápr. 6. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
0%
Az én ízlésem is nagyon hasonló, engem is taszítanak a kismellű lányok (bár azt nem mondom rájuk, hogy nem nők, csak azt, hogy nekem sose tudnának tetszeni) és a hatalmas melleket imádom. De elsősorban a hatalmas természetes melleket, viszont szerintem nem baj, ha ehhez nem társul teljesen lapos has, sőt. Jó persze ne legyen kimondottan kövér, de pár kiló plusz kimondottan jól áll szerintem. Egyébként szerintem is nagyon rossz, hogy ilyen kevesen vannak, még a teltebb lányok között is, akiknek igazán nagy mellük van, de ez sajna genetika.
2017. ápr. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell leszólni a kérdezőt, ne mondja nekem senki, hogy itt mindenki mindig politikailag korrekten nyilatkozik a világ dolgairól.. Álszent dolog ez.


Biztos vannak ilyen nők, de aki bögyös, az általában faros is. Ritka ehhez a feszes, lapos has. Nehéz ugyanis a genetikával szembeszállni. Hasra, csípőre a nők gyorsabban híznak, mint mellre. Nekem pl nagy fogyás alkalmával a melleim mentek össze legelőször látványosan. Na nem lettek kicsik, de a hasam se lett lapos..

2017. ápr. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
38%

Ha külső alapján ítélsz meg egy nőt, hogy akia "nagy mellű, az már jó csaj" mert piszkosul nincs igazad!

Személyiségét nézd a nőnek és ne csak a mellét sasold!

A lány úgyis megunná, ha a nap 24 órájában csak a mellét birizgálnád és elhajít téged, mint macskát rottyantani!

Ha azt nézed, mekkora mellű és nem találsz sehol olyat, akkor tudod...

Forever alone!


19/L

2017. ápr. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!