Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert van az hogy mas szo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az hogy mas szo nelkul otthagyja a csaladjat ő meg nem tudja?

Figyelt kérdés

Alitolag nem szereti. Ez mar csak megszokas. Van egy gyerekuk. Mar nem egyszer megcsalta álitolag. De a no se hagyja ott akarmit csinal van egy nagx cirkusz utana mintha mi sem tortent volna.

Azt mondta otthagyná ha jon valaki akivel jol erzi magat.

De en nem hiszek mar neki.

Miert van az hogy mas ferfi szo nelkul otthagyja a csaladjat de van aki nem tudja?


2017. ápr. 7. 09:29
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Aki nem tudja ott hagyni a családját az jobban kötődik mimt aki elhagya őket. Szereti a családját.
2017. ápr. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

ha te vagy a szeretője akkor egyértelműen megmondta, hogy miattad nem hagyná ott és a jelek is erre mutatnak...


24F

2017. ápr. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert valószínűnek tartja, hogy nem talál még egy olyan embert, aki nagy cirkuszok után is elnézné neki a félrelépéseit.Biztonságban érzi magát, hiszen nincs tétje annak, bármit is tesz.Így megvan mindene, biztos párkapcsolat és a szeretők végtelen száma.Ez addig így megy, amíg a megcsalt, átvert fél nem talál tőle jobbat.Na akkor lesz vége a biztos életének..
2017. ápr. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Szergej55 ***** válasza:
69%
Kisanyám, átszabták a fejed rendesen, és még most sem értesz semmit. 10-ből legfeljebb 1 fogja tényleg otthagyni a családját holmi szeretőcskéért. Én 1 ilyenről sem tudok a saját ismeretségi körömben.
2017. ápr. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Bizony! A kényelem nagy úr. :-) Mondjuk, aki szó nélkül..., az idővel téged is szó nélkül. Ez eléggé determinálható szerintem.
2017. ápr. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert így kényelmes neki. Aki otthagyja a családját, az tényleg rosszul érzi magát. Aki nem, annak jó úgy, ahogy van. Legalább annyira, hogy megérje számára maradni. Pl. mert más nem biztos, hogy elviselné, hogy folyton félrejárogat.
2017. ápr. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
En nem vagyok szerető nem volt koztunk semilyen szexulais kapcsolat.
2017. ápr. 7. 09:48
 8/10 anonim ***** válasza:
És miért foglalkoztat az ügye?
2017. ápr. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert kényelmes.

Ott a lakás, amit valaki tisztántart helyette, és a gyerekeket is neveli, míg "túlórázik".

Ráadasul olcsóbb neki.

Nálunk legalábbis így volt.

Voltam én a htb, suli, meló mellett, neveltem a gyerekeket, sikáltam a "féknyomot" a boxerből...

és volt a húszéves naiv lányka.

Aztán mikor kiadtam a férjem útját, mindketten megtanulták a kutyafittyet. Szegény lányt tényleg sajnálom azóta is.

Egy hónapig húzták utána, aztán különmentek. A férjem is jött volna vissza, de kiröhögtem.

2017. ápr. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
65%

Tehát neked olyan pasi kell, aki első füttyre otthagyja a gyereket és a feleséget? De mégis minek?!


A férj burkoltan közölte, hogy liánozik. Ha az új kapcsolat biztos, akkor kilép. Jó a szex, egy ideje együtt vannak, stb. Vagyis előbb dugni kell.

Utána legfeljebb azt mondja, hogy a szex jó volt, de ugye ott a gyerek, bocsi...


Van egy csomó normális, helyes, szingli pasi. Mit esztek ezeken a hűtlen, hazug gyökereken?! Nőként kérdezem, komolyan nem értem. Nekem mindig jutott helyes szingli pasi, sose szorultam még rá más maradékára.

2017. ápr. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!