Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érezted már életében mindkét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezted már életében mindkét érzést? Valakinél azt hogy ő túl jó hozzád, meg sem érdemled, valaki másnál pedig hogy te őnála jobbat is tudnál szerezni.

Figyelt kérdés

Mert azt hittem alapvetően két fajta embertípus van. Az önbizalomhiányosabb, aki legtöbbször az elsőt érzi, vagy a magabiztos aki inkább a másodikat.


Mert velem most úgy érzem mindkettő megtörtént 1 éven belül, két különböző emberrel. Ez normális? Mitől függ?


2017. ápr. 8. 11:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem, egyiket sem.

Megelégszem azzal a kellemes érzéssel, hogy van valakim, aki az enyém, és szeret.

2017. ápr. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak az önbizalomhiányosak mondanak olyat hogy ő túl jó hozzám, meg se érdemlem, akik képtelenek felfogni hogy a párjuk azért van vele mert őt szereti, teljesen elfogadja őt úgy ahogy van.
2017. ápr. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az egyik pasihoz kevés voltál, legalábbis te úgy érezted, a másik pedig hozzád volt kevés :D Ennyi a magyarázat. Pl ha egy csinos lány vagy, akkor egy átlagos/átlag alatti pasihoz túl jó vagy, de egy extrémjóképűhöz még lehetsz kevés. Vagy érezheted úgy is, hogy az egyik túl jó ember hozzád, te nem érsz a nyomába erkölcsileg vagy szellemileg, de ugyanígy vannak emberek, akik pedig a te nyomodba nem érnek.
2017. ápr. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

igen meg volt mind2


nagyban függ attól, hogy milyennek látod magadat és kik az adott személyek!


24F

2017. ápr. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem értem egyiket sem..

És őszintén szólva, szerintem egyiket sem szereted, ha bármelyiken is gondolkozol..


Ha túl jó hozzád, azért, mert te tudod, hogy nem szereted annyira vagy úgy, ahogy kéne, ha meg "jobbat is találnál", akkor megint csak nem szereted, mert akkor nem gondolkodnál ezen sem.


Ez nem önbizalomhiány vagy, vagy magabiztosság kérdése. Arról függ, te hogyan érzed magad vele.

2017. ápr. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen, kb hetente érzem mindkettőt több alkalommal is.

Pl.: elpazaroltnak érzem magam , ha a lánynak annyi a szexualitása, hogy hetente egy akármilyen jellegű kielégítéssel megelégszik, amire akármilyen másik férfi képes rajtam kívül; vagy ha nincs semmilyen hobbija, nem jó semmiben, nem ért semmihez különösebben, nem érti a vicceimet, és még csak nem is túl vonzó.

A másik véglet pedig a nagyon vonzó, nagyon szép, egyéniségek, akik népszerűek. Minden ujjukra akad legalább 10 pasi ismerősük,de még így sincs párjuk. minden napjuk ki van aknázva, festés, rajzolás, éneklés, motorozás, szikla mászás, hajókázás, utazás ide-oda-amoda, koncert, fesztivál, fotózkodás stúdióban...stb. Náluk azt érzem, hogy teljesen esélytelen bármilyen kontakt. Mivel kb semmi idejük senkire, én pedig egy rettenet unalmas semmi vagyok hozzájuk képest.

2017. ápr. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

2. vagyok, picit jobban megértettem a dolgot így már, nem csak az általam írt 2 opció van.

(Ezek szerint az én önbizalmam hálistennek rendben van. :D )


Szerintem meg ezek csak annak a jelei, ha nem passzoltok egymáshoz, mint 2 személyiség..

Hiszen egy kapcsolatban a 2 ember idomul egymáshoz, és összecsiszolódnak, és jó esetben felfelé húzzák egymást/felemelik. Ekkor jó a kapcsolat, ha pedig inkább (a feszkó van ezekből és veszekedés, akkor a rosszat hozzák ki de ez most más téma).


Szóval ez mind attól is függ, hogy a másik mennyire szeretné, hogy részese legyél az életének, mert ha szeretné, akkor be fog vonni egyre jobban az életébe és ha nem is érzed magad elég jónak, felemel és te is változol közben, jobban passzoltok majd.

Ha ez nincs meg, -és nem te miattad, mert te is szeretnél a részese lenni a másik életének-, akkor egyszerűen nem ő az embered. Akit szeretsz, arra mindig van idő, minden más csak bullshit és a "homokba dugom a fejem" kategóriába esik, mert nem meri kimondani az igazat, hogy te nem vagy elég fontos vagy nem te vagy az igazi neki.

2017. ápr. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!