Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, az ilyen vékony,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, az ilyen vékony, hosszú láb mennyire nagy negatívum nálatok? Vagy kizáró ok? 22F

Figyelt kérdés

Bocs a hülye háttérért a képeken.

[link]

[link]


2017. ápr. 8. 18:05
 1/9 anonim ***** válasza:

1, Hányszor teszed még fel ezt a kérdést?

2, Szerintem nem gáz, barátomnak is hasonló.

2017. ápr. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A lábaddal semmi baj, de a fejeddel annál nagyobb. Nálam az ilyen értelmi képesség a kizáró ok. Te most komolyan azt feltételezed a nőkről, hogy a lábaid miatt fognak szóba állni veled, vagy amiatt nem?!

Létezik még értelmes férfi? Kezdek kétségbe esni... :(

2017. ápr. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#2: Neked egyáltalán nem számít a férfi külseje? Aki ilyet mond, az szerintem csak becsapja önmagát.
2017. ápr. 8. 18:22
 4/9 anonim ***** válasza:
Inkább neked nem tetszik a saját lábad. Ha nem vagy vele elégedett, változtass rajta.
2017. ápr. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem számít a férfiak külseje is, de könyörgöm, mi most egy LÁBról beszélünk?! Normál esetben ki sem látszik a nyomorult nadrág alól. És szerinted ez kizáró ok egy párkapcsolatban?! Te mégis milyen szempontok alapján választasz párt?

Te komolyan beteg vagy.

2017. ápr. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A láb is beletartozik a kinézetbe...
2017. ápr. 8. 18:46
 7/9 anonim ***** válasza:

Remeltem h nem egy par szoros ffilab lesz magaban a kepen:)

A negativum az h te a labad fotozgatod es azt hiszed h ez szamit!

2017. ápr. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kimaradt a lábnap? :D
2017. aug. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem szép, formás, szexi lábaid vannak. Nincs velük semmi baj, sőt: rövidnadrágban egész jól nézhetnek ki. A combjaid is nagyon mutatósak, gyönyörű combok tulajdonosa vagy. De az alsó lábszáraid is teljesen rendben vannak, csinosak a bokáid is.
2018. aug. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!