Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A srácok tényleg szeretik, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A srácok tényleg szeretik, ha egy lányért küzdeni kell és nem adja magát könnyen, vagy ez csak egy sztereotípia?

Figyelt kérdés

Engem úgy neveltek, hogy ne adjam magamat könnyen, ne legyek könnyen kapható, mert a srácokat nem izgatja, ha egy lányt azonnal meg lehet kapni, és mégjobban nem, ha az adott lány akár már szinte az ölébe is mászik.


Én az eddigi kapcsolataim alatt nem játszottam meg magam. Mindig én voltam az, aki fekszedett egy fiút. Manapság nem igen udvarolnak a srácok. Legalabbis itt a huszas években járó srácokra gondolok. Ha egy lánynak tetszenek, ha jól néznek ki, akkor rájuk másznak, és bárkit megkaphatnak. Mással már nen is foglalkoznak. Akibe energiát kell fektetni, akit el kell hívni randizni, az már nem érdekli őket.


De tegyük fel, van egy srác elég jól néz ki. Minden lány mászik rá. Ha úgy akarná minden héten, vagy minden nap másik lány feküdne az ágyába. Egy fiúnak szerintetek bármikor felkeltené az érdeklődését egy olyan lány, aki egyszer az életében nem mászik rá, még csak nem is igen játszik vele flörtjátékokat?


Srácok, hogyan viszonyultok a lányokhoz, akik nem adják magukat oda elsőnek és nem teszik egészen nyilvánvalóvá a vonzalmukat?


21/l


Tudom rá kéne jönnöm, ha már ennyi vagyok, de eddig olyan fiúkkal voltam valami miatt, akiket én szedtem fel, őrájuk meg nem igazán másztak a lányok.



2017. ápr. 9. 16:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Egy bizonyos szintig igen....

Szóval ne az legyen,hogy 2 nap után már ketyintünk.De amikor játsza az eszét és idegesitően távolságtartónak mutatja magát,na azzz.....ilyenkor inkább elköszönök és hagyom a pitsába.

2017. ápr. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Fordítsd meg a helyzetet. Ha lenne mindig valaki melletted, aki udvarolna neked, mondjuk 3-4 személy is, akiket még helyesnek is tartasz, te kezdeményeznél idegeneknél? Nem, hisz kézhez jön az áldás. Az emberek, mint az áram. Arra folynak, ahol a legkevesebb az ellenállás.
2017. ápr. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nem állok ellen, csak nem mászok rá egyből. Nálam úgy van, ha valaki bejön, akkor udvarolhat nekem akárki, nekem akkor csak az az egy fog kelleni.
2017. ápr. 11. 14:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!