Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit reagálnátok erre? Ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit reagálnátok erre? Ezt muszáj veletek megosztanom.

Figyelt kérdés

Az exemmel 3 évvel ezelőtt mentünk szét. Sokáig szenvedtem a hiányától, mindenkiben őt kerestem, nem találtam sokáig a helyemet. Egy másik nő miatt hagyott el akivel a 3 év alatt jegyesek lettek és baba is született. Tavaly nyáron amikor még a baba úton volt, akkor az exem a közös haverunknak becsiccsentve mondta, h hiányzok neki, megbánta, h elhagytam de tudja, h nem mennék vissza hozzá a jóslatom miatt (Lehet boszorkány vagyok, de amikor elhagyott a másik nő miatt, akkor az utolsó mondatom az volt hozzá, h remélem gyereket csinál neki és azután fog rádöbbenni, h ilyen fiatalon mennyivel jobb volt velem, mint egy begyöpösödött 30+ kapcsolatban, de ne higgye, h visszamegyek már akkor). Ezt a haverom elmondta és csak álltam és bámultam. Jól tudtam milyen "jóslatról" beszélt :D


1 hete meglépte és rám írt. Rám írt, h bocsánatot kér azért amit velem tett 3 éve, h cserbenhagyott, amit sosem tudott akkor elmondani már. Persze gondoltam, h nem leszek hisztis, tizenéves viselkedésű, h nekiállok hisztizni ezért diplomatikusan elfogadtam a bocsánatkérését és elköszöntem tőle, h további szép életet nekik. Marasztalt, h még maradjak, beszélgessek vele, mert olyan rég hallotta a hangomat is, szívesen felhívna, mindig is szeretett velem beszélgetni, mindig megértettem. Ekkor már erélyesebb lettem és leráztam azzal, h ő sem volt velem megértő, ezért ne várja, h ezek után én leszek az. Letiltottam mindenhonnan. Hazudnék ha azt mondanám, h nem szakította fel a sebeket... De tudom, h már nem lenne sose ugyanolyan mint azelőtt. A picinek pedig szüksége van apára. Tragikomikusnak találom az emberi butaságot és ezt a fajta önzést, h még egy gyerek mellett sem nőtt be a feje lágya.


Történt már valakivel hasonló? Jelentkezett még azután is, h ti adtátok ki az útját? Bennetek is felszakította akkor picit a sebeket? Muszáj volt ezt kiírnom magamból, nem térek napirendre. Nem azért mert valamit is újra felébresztett volna bennem, egyszerűen a döbbenet, h neki semmi sem szent és én ilyen alak után sírtam, aki valószínű velem sem viselkedett volna másképp...


2017. ápr. 10. 08:16
 1/9 A kérdező kommentje:

megbánta, hogy elhagyott *


Bocsi a hibákért :)

2017. ápr. 10. 08:16
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Jól látod. A picinek szüksége van az apjára, ő pedig egy igazán visszataszító ember. Gondolom, nem lepődtél meg rajta, hogy ha téged ott hagyott, mást is ott hagy. Szegény menyasszonya!
2017. ápr. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem. Sajnos én azt akkor mikor elhagyott a jelenlegi párjáért megmondtam és akkor a nőcskének is, h nehogy azt gondolja, h vele másképp fog bánni mint ahogy most velem tette. Sajnálom, h ilyen áron lett igazam, h egy kis élet is a képben van.
2017. ápr. 10. 09:35
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, elküldeném a fenébe és sajnálnám a babát. Nálunk gyerek nincs, viszont egyik exem 5 év után jelentkezett, hogy hiányzok neki és nem talál hozzám hasonló nőt. Beszélgetni akart, jópofáskodni, nem értette meg, hogy van párom 3 éve, van közös lakásunk, minden rendben van, nem kíváncsi rá senki. Arról nem is beszélve, hogy azért tettem ki anno, mert nem volt képes felnőni, nem volt rendes végzettsége, nem kapott rendes munkát, továbbtanulni nem akart. Ezt a szintet azóta se lépte meg.
2017. ápr. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj arra, hogy te egyenesen cselekedtél és nem hagytad, hogy belerángasson vissza a gödörbe.

Most 2-3 napig rossz lesz, meg fájni fog, de díjazom azt, ahogy kiálltál saját magadért! :)


Azt, hogy kiírod, meg jól tetted, segíteni szokott :)

2017. ápr. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom azt a babát meg a "nőcskét" is, ahogy te hívod, erre csak ennyit tudok mondani.
2017. ápr. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Legalább te elhajtottál egy családos embert,voltál annyira jellemes. Nem sok nőről mondható el. Viszont a feleséget és a babát én is sajnálom.
2017. ápr. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Oszinten, amikor a no belekontarkodott a kapcsolatunkba, es miatta szakitott velem ez az exem, akkor szinte megeskudtem magamnak, h az eletben ha adodna ra alkalom, h visszakacsingat felem, akkor minden gondolkodas nelkul meglepem h legyen valami koztunk, bizonyitekot keszitenek es elkuldenem a nonek, valami frappans uzenettel. Most itt volt a lehetoseg. Gondolkodtam, h meglepem ezt amit megfogadtam magamnak. De nem tettem meg. En nem vagyok olyan es ha a baba nem lenne nekik, valoszinu akkor sem leptem volna meg. Legyen csak atverve. Kutyabol nem lesz szalonna. Az elottem levo baratnojet is csalta (miutan szakitottunk a haverja elmondta), engem is mecsalt, a mostanival miert lenne maskepp? 😂
2017. ápr. 10. 14:13
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen, erre meg a menyasszonynak kellett volna számítania, hogy ha eddig is csalta a barátnőit, ő sem lesz kivétel. De azért sajnálom. Elég gáz ez a pasi.

Jó neked, hogy a leírásod alapján a nehezén már túl vagy.

2017. ápr. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!