Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nő sokáig keresi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő sokáig keresi a párját az miért elfogadottabb, mintha egy férfi teszi ezt?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy rosszul gondolom, de azt látom, hogyha egy nő sokáig van egyedül azt elfogadhatóbbnak találják, mintha egy férfi lenne sokáig egyedül. Én már régóta keresem a páromat és nem szeretnék akárkivel együtt lenni és úgy látom, mintha azt hinnék, hogy valami gond van velem, mert sokáig nem volt senkim, pedig múltkor is bejöttem valakinek, de nekem nem tetszett az a lány. Nem az a gondom, hogy nem kellek senkinek, hanem azoknak nem akik nekem kellenének.
2017. ápr. 10. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
kit érdekel, hogy más mit gondol?
2017. ápr. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%

6 éve vagyok egyedül. Szerinted mondta nekem bárki is a szemembe, hogy ez mennyire ciki?


Ha valaki forgatja rajtad a szemét és azt hiszi gond van veled, akkor az nem azért lesz mert x ideje egyedül vagy, hanem a fellépéseden, kinézeteden, beszédstílusodból fog eredni.

2017. ápr. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%
Ennek semmi köze a nemekhez, szerintem minden normális ember kivárja míg adódik egy minden szempontból megfelelő párkapcsolat és nem ugrik bele akármibe akárkivel. Én is ilyen nő vagyok és tisztelem az ilyen férfiakat. Az meg amúgy hogy ki mit gondol, nem számít.
2017. ápr. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
65%
Van több nőismerősöm akik évek óta keresik a párjukat, ne hogy azt hidd, hogy nem szólnak be nekik.Munkahelyen, család és még a szomszédoktól is kapják az ívet.
2017. ápr. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!