Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják hogy a magyar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják hogy a magyar nők a legszebbek?

Figyelt kérdés
Szerintem ez nem èpp igaz,ti hogy làtjàtok?
2017. ápr. 10. 22:05
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
0%
Mert még nem jártak Törökországban.
2017. ápr. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
34%

Rommá pontozós kérdés ez, de mindegy.

Azzal magyarázzák, hogy sok nép, népcsoport génjei keveredtek itt a történelem során. És ezek miatt nem egy belterjes génállomány vagyunk, hanem stabil egyének.

Nem zsidozás szándékkal, de ha megnézed az igazi zsidókat akik egymás között nyomják évszázadok óta és néhány felmenőig simán rokonokkal szaporodnak láthatod, hogy van közöttük jócskán elfuserált. Sőt beszélnek arról is, hogy vannak beregségek amik főleg rájuk jellemző a belterjesség miatt.

Ha külföldön vagyok tüzetesen figyelni szoktam a nőket és számomra annyira tetszőket nem nagyon szoktam látni mint itthon. Tipikus osztrák és német nőktől herótom van. Némelyik olyan, hogy talán még egy férfi is jobb nő mint ők.


Én a magyar nőket preferálom, nem gondolkodok más nemzet nőjében. Nőknél ez máshogy van, ők általában simán vonzódnak egy más nemzetiségi jegyeket hordozó férfihoz.

2017. ápr. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
60%

Mert ez az igazság - mármint a mi igazságunk. Ugyanis ez egy szubjektív igazság.


T'od ez afféle önbeváltós dolog.

Úgy működik, hogy minden csoport (nép) tagjai igyekeznek a csoport szépségideáljai alapján párt választani, és hát ez azt jelenti, hogy az erre jellemző génkombináció idővel uralkodóvá is válik. Azaz a legtöbb ember "szép" lesz - mármint a csoport ellenkező nemű tagjai számára.

Így működik az evolúció.


Ez nem feltétlenül látványos dolog, mint egy svédszőke-bantunéger összehasonlításban, ahol egyszerűen a svédek úgy vélik, hogy a svéd nők szépek, a bantuk meg nagyon nem (a bantu férfiak meg persze ellenkezőképp). Hanem úgy találjuk, hogy a csoport határainál tágabb környezetben bizony a mi csoportunk tagjai közt több szép ember akad.

(Még távolabbra menve persze belép az egzotikum-hatás, illetve hát vannak olyan általános jegyek, amik minden csoport szépségideáljában szerepelnek.)


Szerintem.

2017. ápr. 11. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
26%
Amikor meg külföldi hírességek jönnek ide, és az interjúkban megemlítik, hogy Budapest mennyire szép, és igazán a nők itt gyönyörűek, akkor az meg részben udvariasság, részben pedig azért lehet, mert ők tényleg a fullos prostikkal múlatják az időt, azok meg persze, hogy szépek.
2017. ápr. 11. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
6%
Már tényleg kiváncsi vagyok. Ebben az országban, hol vannak világ legszebb női??? Mert azt látom magyar nők többsége ronda elhízott slamposak.
2017. ápr. 11. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Ez elfogultsag. Mint amikor egy (magyar) ismerosom megjegyezte, h szerinte a magyar nyelv a legszebb,zsenialis, m milyen szovicceink vannak mar. Hat persze,h igy gondolja, mivel mas nyelvet nem ismer, vagy nem olyan melytehatoan.
2017. ápr. 11. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem elég ha csak szétnéztek pár európai országban néhány nap erejéig és megfigyelitek, hogy mennyire dugnátok azokat a nőket. Lesz egy, két szép, de haza fog húzni a farkatok.
2017. ápr. 11. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
14%
Mert tényleg a magyar nők a legszebbek. Nézz meg néhány világhírű modellt, aztán menj ki az utcára, pár percen belül legalább olyan szép nők fognak szembejönni. Az persze más kérdés, hogy a legtöbb magyar nőben nincs is más érték a szépségén kívül.
2017. ápr. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
46%
Mert itt sok a ri banc, és amikor idejön egy külföldi SZEBBEN hangzik ez a kijelentés tőle, mintha az igazságot mondaná, érted? Sokkal stílusosabb. Egyszerűen ezért.
2017. ápr. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
75%

#18

"Nézz meg néhány világhírű modellt, aztán menj ki az utcára, pár percen belül legalább olyan szép nők fognak szembejönni."


Nno, EHHEZ csatlakozom, mert ezt már én is észrevettem.

(Különösen látszik a dolog, ha azokat a világhíres modelleket smink, spéci ruha és egyéb faxni nélküli, "utcai" fotón látod. Egy közepes városban tíz perc alatt legalább három olyan simán szembejön.)

2017. ápr. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!