Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Adtatok már férfinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Adtatok már férfinek akkora taslit, hogy látszott a nyoma?

Figyelt kérdés
Ha igen, milyen okból?
2017. ápr. 11. 11:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Én csak fejberugtam egy pasit mert nem hagyott békén.

Meg MMA edzéseken.

n25

2017. ápr. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Fejberúgtad? Mi lett vele utána? Ez azért elég durva.
2017. ápr. 11. 12:17
 3/17 anonim ***** válasza:
77%

Ca 8 kg súly 60 km/h sebességgel csapódik a pofádba. Szerinted mi lett vele ? Minimum az, hogy kifeküdt egy időre. Bezzeg ha csak felmerül az, hogy egy férfi ad egy tockost, csak hogy a kisasszony vegye már észre magát, akkor már úgy tárgyalják a dolgot, mintha gyilkosság történt volna. Igen, szoktak, és az indíték nem számít, mert alapból le lehet kommunikálni egy konfliktust, vagy aki hülye, faképnél lehet hagyni. Bocs, hogy férfiként írtam.

30/f

2017. ápr. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
78%
Én is adtam egy "Bad Spencer"-es pofont az egyik exemnek, miután lenyúlta 30 rongyomat szó nélkül.
2017. ápr. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Vissza tudtad szerezni a pénzt?
2017. ápr. 11. 13:45
 6/17 anonim ***** válasza:

Én adtam akkora pofont (nem is egyet), hogy meglátszott. A pasi rám mászott, ölelgetett, sőt szorongatott.

Szóval meg volt rá az okom.

2017. ápr. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem, a ami napig "zaklatom", hogy jó lenne ha visszaadná.
2017. ápr. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Én csak orrba vertem ugy nöileg (önvédelmin tanultunk csípőből keményen ütni), kb. azonnal elkezdett ömleni az orrábol a vér, de legalább többet nem.nyult hozzám.
2017. ápr. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

En nem. Mma-ra jarok es nem akarom,h tul nagy legyen vagy serules legyen belole. (Orr,fog) Ez olyan kellemetlen szitu lenne. Igy inkabb nem pofozgatok pasikat. :*

N

2017. ápr. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

A nyoma nem látszott, de elájult.

Megfogta a fenekemet. Nem akárhogy, tendesen alám nyúlt közben. Kapott egyett tenyér éllel a halántékára.

27 N

2017. ápr. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!