Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Adtatok már férfinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Adtatok már férfinek akkora taslit, hogy látszott a nyoma?

Figyelt kérdés
Ha igen, milyen okból?
2017. ápr. 11. 11:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Én véletlenűl betörtem mind két bátyámnak az orrát. Kis korunkban mindíg megíjesztettek én meg autómatikusan ütöttem :/// azóta 10 év eltelt, de a kisebbik bátyámnak még mindig gyenge az orra :(
2017. ápr. 23. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
83%
A nyoma is ott maradt és a szája is fel szakadt 2 helyen. Meg csalt és amikor fel hoztam a szemembe hazudott.
2017. ápr. 23. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem, olyat sem, hogy nem látszott. Szerencsére nem volt még okom, de ha olyan történne, mint amiket itt írtak (pls az alányúlós sztori nagyon gáz), nem fognám vissza magam.
2017. ápr. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Tökjó válaszok,mindenkinek nyomtam a zöldet. Ne hagyjátok magatokat!
2017. júl. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
33%

Nem. Az erőszak akkor sem elfogadható, ha a "gyengébbik nem" által történik.

23/N

2017. okt. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ezek túl mesterkélt esetek : vagy tudták hogy nem üt vissza vagy nem nézett ki veszélyesnek a tag plusz alapból ott voltak a haverok ha gond lenne tehát ütni mertem stb . Ha valódi helyzet van és nem egyszálbél a pasi a sok mma csajszi is elkezd takarózni a “ kizárnának az edzésről ha kiderülne hogy verekedtem” szöveg mögé bújva meghunyászkodna
2017. okt. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Ez nyilvánvaló, általában egy gyengébb felépítésű férfi sem köt bele - legalábbis józanul - egy erősebbe. Ráadásul a nők többsége sokkal jobban fél a sérülésektől, mint egy férfi.
2017. okt. 30. 16:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!