Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vékony férfiként egyedülálló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vékony férfiként egyedülálló maradok, amíg nem lesz kisportoltabb testem?

Figyelt kérdés
Legalább 190 cm magas vagyok, 78 kg mellé. A felsőtestem annyira nagyon nem is, de a lábam pálcika.
2017. ápr. 11. 12:13
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
27%

Kevés.

Van két lehetôséged

-Heti min 4 edzést végzel,plusz napi 8-10 kaja plusz 2-3 turmix dupla adag.

Ha nincs zséd nagyon egyszerû leszek elmész DOLGOZNI keményen.

Mert ha egy jobb kategóriàs nõ kell akkor oda villantanod is kell egy életstílust.


-Vagy keresed a szutyok lepattanót akik kb a szemétégetõnél àllnak.

2017. ápr. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Hát várok akkor vagy 8 évet én is, addigra csak lesz elég pénzem és időm, most egyetemistaként egyik se adott.
2017. ápr. 11. 12:47
 13/19 anonim ***** válasza:
nem is tudom, hány éve van már itt a magasvékony :DD
2017. ápr. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Akkor vàrjàl mert zsé nélkül se edzés se élmény se normàlis nõ max valami dagadék talàn.

Vagy elmész egyetem közben dolgozni,ahogy én is tettem és nem büfészak hanem proginf.

Szakmai tapasztalatot egyetem közben kell szerezni mert akkor marad a szintén lepattant melók amibõl nem tudsz izmos testet épiteni és egy nõt fent tartani.

2017. ápr. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
59%

Nyafogós férfi nem kell a nőknek. Lehetsz vékony magas, ha van jó humorod és intelligens vagy találsz barátnőt. De amíg a külsőd miatt nyafogsz...egyedül gépezel otthon. Inkább tanulj.

Az én férjem se egy adonisz, hidd el komoly kapcsolatot CSAK külsővel nem építhetsz fel. Csak a felszínes kis csajok nézik kizárólag a külsőd és a pénztárcád, de ők dobbantanak is, ha "jobb" jelentkező van.

2017. ápr. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

hogyne lehetne egy vékony nő előnytelen külsejű

pl. kopaszodik, fogatlan, ekcémás bőrű, csámpás...

az egy dolog, hogy téged nem zavar, hogy egy nő vékony, de teltebb, esetleg mos nők joggal röhögnek ki

2017. ápr. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Lazy Lover ***** válasza:
61%
nem a magasság lehet a gond sok magas előnytelen férfinak van szép csinos barátnője te valamit nagyon rosszul csinálsz
2017. ápr. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Szergej55 ***** válasza:
Te is tipikusan abba a hibába esel, hogy azt feltételezed, a nők ugyanolyanok, mint mi és hasonló szempontok alapján keresnek párt (segítek, a külsőre gondolsz). Van szerepe a külsődnek, de az egészből ez a felét sem teszi ki női félről, a határozott, magabiztos kiállás (esetenként akár némi arrogancia és gőg is, jusson eszedbe, nem a fehér lovagok vágják gerincre a lányokat, hanem a nagydumások) és a dominancia az, amire neked gyúrni kell, ha nőt akarsz (de ne akarj, a kényszerűségben hamar görcsössé válik az ember).
2017. ápr. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

"Amúgy bevallom, 3 éve edzek, így lettem 63 kilóról 82. Most fogytam 4et, mert meguntam az edzést és hogy akármennyit eszek és edzek, genetikailag vékony alkat vagyok."


te nem látod az ellentmondást? :D edzettél, fejlődtél, izmosodtál... kérj segítséget, személyi edző biztos tud jó tippeket adni. lehet nem leszel soha 120 kg-s izomkolosszus (nagyon magasan egyébként is nehezebb izmot építeni, pláne látványosan) de ha nem sz.rnál bele akkor simán tudnál még formálni magadon.

2017. ápr. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!