Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondolnátok erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondolnátok erről a nőről? Csak az én véleményem az, hogy minden nőnek KELL egy társ, egy férfi az életébe, aki segít, védelmez. Stb?

Figyelt kérdés

Tegyük fel van egy 32 éves nő, aki egyéb okok miatt egyedül neveli a kisgyermekét. (a miértekbe most ne menjünk bele) A lényeg az, hogy közel 2 éve nem volt kapcsolata senkivel és egyáltalán nem is akar már az életébe férfit, még egyéjszakás kalandot sem. Rendezett körülmények között él, csinos, talpraesett nő, segítségre nem szorul és mondhatni minden megvan. Személyes találkozókba nem megy bele, amit kerek perec meg is mond, csak és kizárólag virtuálisan szeretne beszélgetni.

Nem tudom elhinni, hogy vannak ilyen nők...


2017. ápr. 11. 13:39
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok vele, egyedül nevelem a gyerekemet, nem ismerkedek. Mondjuk volt egy szex kapcsolatom egy ideig, aztán szakítottam vele, egy évig egyedül voltam de most megint találkozgatunk. Ha egyedül vagyok,akkor egyedül vagyok. Nem értem, mi ezzel a baj?
2017. ápr. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltak szakmunkások a szüleim, de értelmiségi is lehet emberi hulladék, maradjunk annyiban. Apám masszív alkoholista volt, anyám borderline (ha utánaolvasol, látod, ez mivel jár), én pedig gyerekkoromban a könyvekbe (és a könyvárba :)) menekültem az otthonon elől, úgy láttam, hogy ez az egyetlen lehetőségem a mihamarabbi menekülésre - és igazam volt. Leírhatnám az életutam, amiből kristálytisztán látszik, mennyit dolgoztam magamért, de minek, hiszen láthatóan úgyis meg vagy győződve arról, hogy egy nő nem érhet el önerőből semmit, annyit pedig nem ér a véleményed, hogy megpróbáljalak meggyőzni. A flancos hobbi azért tetszik :) Bár mindenkinek ez lenne a flancos hobbija, egyből szebb lenne a világ. További szép napot.
2017. ápr. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

De mièrt KELL????

Egy nő is meg tud állni a lábán egyedül.

Gondolom az említett hölgynek is tele lett a hócipője a férfi nemmel. Ismerek én is hasonló nőket, nincs senkijük és nem is akarnak, pedig jelentkező lenne.

Az indokok, amiket eddig elmondtak a miértre:

- pasi nélkül tisztább a lakás

- nem akarnak új "apát a gyerek/ek/ életébe

- szabadabbnak érzik magukat férfi nélkül

- nem nyomja el őket senki

- nem kell a haveri kiruccanásokat tolerálni

- nincs piálás, tv előtt böfögés


Amúgy egyedül állóként is lehet szép az élet. Nem mindenki kapcsolatfüggő.

29n

2017. ápr. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
35%
:)))))) 32eves nokent ugyanigy eltem csak 2 kisgyerekkel.Nem terveztem ezen valtoztatni,mig nem jott vki, akivel nagyon egy hullamhosszra kerultunk cseten.Lattam rola kepet,nem az esetem,viszont a beszelgetesek annyira jok voltak h kertem h maradjunk igy.O meg felszivta magat h mi az h ra csak neten vagyok kivancsi,beallitott. 4orat beszelgettunk,aztan jott ujra es ujra.2eve elunk egyutt.Minden nonek kell egy tars.De nem minden no elegszik meg egy akarkivel.Valoszinuleg kelloen hatarozott a te "nod", berendezkedett erre az eletmodra.Vagy nem vagy eleg jo vagy lehet h neked is kellene egy ilyen huzas,mint amit az en parom meglepett.Rizikos volt, de dulore vitte es nyert.Hozzam egy ilyen tokos pasi illik.
2017. ápr. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%
A személyiségfejlődése elég beteges dolgokon mehetett keresztül... van ilyen sajnos. Ha majd elégedetlen lesz az életével, akkor megváltozik. Nem várhatsz rá sajnos... :/
2017. ápr. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki kapcsolatfüggő. Nem is kellene akárkivel beérni, szerintem egy párkapcsolatnak nincs értelme kölcsönös szerelem nélkül.
2017. ápr. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Csak a te véleményed ez igen. Se nőnek, se férfinek nem KELL társ, legfeljebb csak szeretne egyet, és ha van neki, akkor az szép és jó. De ez nem előírás. Ha egyedül is boldog, akkor felesleges csak úgy muszájból összejönnie valakivel, csak azért, hogy az olyanok, mint te ne nézzenek rájuk ferde szemmel.

Ez az egész férfi védelmezi a nőt dolog meg alapból marhaság. 31 éves nő vagyok és legutóbb akkor védett meg férfi, amikor 3 évesen ki akartam szaladni a busz elé és apám elkapott, hogy ne legyen belőlem matrica. :D De így tízszer annyi idősen már nincs szükségem rá, hogy egy férfi álljon mellettem és fogja a kezem, nehogy lelépjek a járdáról. :D Felnőtt emberként tudok magamra vigyázni!

2017. ápr. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Sokan így gondolják, de az én véleményem meg az, hogy mindenkinek a saját háza előtt KELLENE sepregetnie.

Elárulom, hogy kapcsolatban élek, családom van, de most jöttem rá, sajnos már későn, hogy mindig akkor voltam leginkább saját magam, amikor egyedül voltam.

2017. ápr. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
És a férfiaknak is KELL kapcsolat, vagy csak a nők háziállatok? Jó esetben testőr sem kell egy felnőttnek.
2017. ápr. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem KELL minden nőnek társ. Én megértem, hogy nem akar senkit aki esetleg kihasználja, átveri, és hogy a gyerekét sem akarja kitenni annak, hogy mindig "új apukát" kelljen megszoknia. Nem mindenki kapcsolatfüggő.
2017. ápr. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!