Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felszínes vagyok ha ki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felszínes vagyok ha ki nem állhatom a kondis, gyúrós srácokat és mindig elutasítom őket?

Figyelt kérdés
Valamiért utálom azokat a pasikat akik komolyabban kondiznak és izmosabbak. Nem tetszik ez a fajta életmód és emiatt már elég sok fiút utasítottam vissza, akik ismerkedni szerettek volna. De elgondolkoztam, hogy ez ugyanolyan felszínesség mint mikor valaki egy sovány, vagy alacsony fiút utasít vissza a külseje miatt nem?

2017. ápr. 12. 18:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
32%
ezzel èn is így vagyok, nem értem, hogy a fiúknak miért fontos a kondi...mikor csak ki van gyúrva valaki, de erő nincs mögötte, mert elhihetitek láttam már olyat xd
2017. ápr. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Nem hiszem, hogy az lennél, mert nem elsősorban a kinézetet utasítod el, hanem azt az életmódot, ami mögötte van. Hasonló a helyzet, mint amikor valakivel azért nem akarsz ismerkedni, mert pl. dohányzik.
2017. ápr. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem feltétlenül. Lehet, hogy közben tudat alatt az van benned, hogy őket csak a külső, a külsejük érdekli; és nem tudnál bennük annyira igazi lelkitársra lelni.
2017. ápr. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
szkanderes erőemelő de atlagos kinezetu pasi valakinek?? 😁😁
2017. ápr. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
45%
Felszínesnek nem mondanám, inkább előítéletes, de megvan hozzá minden jogod. Tényleg nem egy egyszerű életforma ez.
2017. ápr. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanolyan dolog ez is, nem jobb semmivel. Nem azt mondom, hogy mindenkihez vonzódnod kéne, csak nem jelent mást, mint a többi felsorolt dolog.
2017. ápr. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
80%
A következő az lesz, hogy legyen vki izmos de ne kondizzon :D
2017. ápr. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
38%
Teljesen igazad van! Hiszen szörnyű életmód ez. Sokkal jobb egy jó zsíros dagadt kövér disznó, redőző hájas striás úszógumikkal a hasán, hatalmas tokával, izzadó csöpögős hónaljal, magas vérnyomással és cukorbetegséggel.
2017. ápr. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
38%
#8 Ugye tudod, hogy léteznek normális emberek is...? Akiknek nem nem az a legnagyobb életcéljuk, hogy minden nap meglegyen a napi 1,5-2 óra edzés, meg az sem, hogy egyszerre 5 fánkot tudjanak zabálni... Ugye ez megvan?
2017. ápr. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Kedves 8-as. Gondolom te is olyan vagy mint akikről a kérdésemben írok, azért vetted annyira magadra. Pont ez a nagyképű, fellengzős stílus az ami árad a kondis pasikból, és emiatt irtózok tőlük. Amúgy szerinted csak ez a két véglet létezik, a gyúrós meg a hájas disznó? Arra nem gondolsz, hogy vannak egészségesen kinéző, sovány, átlagos emberek, akik mást sportolnak?

A vérnyomásos, cukorbetegséges példád meg nagyon rossz, ugyanis a kondi pont nem javít a cukron, a súlyzós edzés meg inkább rossz hatással van a vérnyomásra nem úgy mint a dinamikus sportok (úszás, futás, bicikli).

2017. ápr. 12. 20:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!