Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek szórakozik velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szórakozik velem a srác, vagy nem jövök be neki, esetleg csak marha jól taktikázik?

Figyelt kérdés

Szóval van most egy srác, aki eléggé bejön nekem, az egyetmen egy szakra járunk. Mostanában sokat beszélgettünk - bár nem egyezik mindenben a véleményünk, sőt.. - teljesen jó volt, nagyon jól éreztem magam. Ő is mondta, hogy üditő beszélgetések voltak ezek és, hogy ritka ilyen emberrel találkozni mint én.

Egy szabadtéri rendezvényen voltunk (egyetemi), ahol szintén néha odajött beszélni, a vége felé (nagyon kevés aékoholt ivott) már sokszor megérintette az arcomat, mondta, hogy mosolyogjak, mert jól áll. Amikor mondtam, hogy nagyon durván fázik a kezem, akkor rám nézett és csakúgy megfogta.

Szóval azt hittem, hogy tetszem neki.

De tegnap találkozott a kis csapatunk így külön, ahol tök más volt. Folyamat cinkelt, egy másik lányt dicsért (de közben rám nézett, mintha figyelném-e, de ezt lehet csak beképzelem).

Fura megjegyzéseket is tett, hogy nem minden úgy van, ahogy én gondolom.

Aztán egyszer elbambultam, és megütögette a lábam, kérdezte, hgy min gondolkodtam el, vagy kit nézek, aki ennyire tetszik.

Mondtam, hogy senkit nem néztem. Erre ő: ház azt reméltem is.

Végül 10 körül mondta, hogy neki el kell mennie.Valaki megkérdezte, hogy hova megy, de annyit mondott, hogy az titok. És akkor rám nézett és azt mondta, hogy "nem oda megyek, ahova gondolod."

De tegnap alig érintett meg, olyan másnak éreztem.


Amúgy emiatt a tegnapi miatt csakrá tudok gondolni, hogy most akkor akar-e tőlem valamit, vagy.. nem tudom. Szóval ha szándékosan csinálta, akkor mesteri ötlet volt, mert nagyon bevált..


Ti mit gondoltok? Szerinteetk én csak beképzelem itt a dolgokat?


(Tudom, olyan vagyok, mint egy szerelmes kamaszlány, nem tudom mi van velem :D Köszi a tanácsokat!)



2017. ápr. 13. 09:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem akármi is van mögötte nem túl biztató az ilyen viselkedés én igyekeznék elfelejteni minél hamarabb...
2017. ápr. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is akar tőled valamit. De te biztos ezzel a sráccal akarsz összejönni? Ha direkt csinálta, akkor reggeli meg tud enni, ha nem akkor nagyon nehezen (és bántón) kommmunikál.
2017. ápr. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
86%
Hintáztatni akar érzelmileg vagy "érzelmi hullámvasútra ültetni" - ahogy tetszik. A nők többségénél ez működik is - ha túl egyértelmű egy pasi a kezdeteknél, akkor még az ismerkedős fázisban ráun(hat)sz, ezért a "kicsit ez, kicsit az" elv válik be a legjobban, ezzel lehet a nőkben érzelmeket korbácsolni. De ezt csak a randizós, beszélgetős időszakban szabad alkalmazni, kapcsolatban már az egyértelműség a nyerő.
2017. ápr. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
*reggelire
2017. ápr. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát... Összességében elég idegesítő fazonnak tűnik. Biztos ez kell neked?
2017. ápr. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy ez kell-e nekem, de abban biztos vagyok, hogy most másra sem tudok gondolni, csak rá. :/
2017. ápr. 13. 09:35
 7/20 anonim ***** válasza:
32%
Nekem úgy tűnik, hogy nagyon ért hozzád. Ez riasztó is lehet, mégis azt mondom, vágj bele, hagyd magad. Sokat nem veszíthetsz, hisz már kivánod. Ha most ellenállnál, sose bocsájtanád meg magadnak. Csak annyit, hogy tartsd nyitva a szemedet, és ha látod a taktikázás nyilvánvaló jeleit, akkor ne hagyd szó nélkül. Ha tudja, hogy átlátsz rajta, talán nem próbálkozik többé. :)
2017. ápr. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
87%

Játssza az eszét. Nyilvánvaló hogy össze akar zavarni, a cél hogy rajta gondolkozz egész álló nap, hogy érzelmi bizonytalanságban tartson, ahogyan történt is.

Az ilyen abszolút nem veszi komolyan a másikat csak szórakozik!

Aki meg azt mondja, hogy csak a kezdeti időszakban rendben van teljesen oké, én azt mondom, hogy nem biztos, valaki annyira rákap az ízére, hogy nem tud leállni róla.


Annyira tetszik neki, akkora ásznak gondolja ettől magát, hogy nem fog leállni a manipulációról.

Aztán lehet sírni, hogy miért is hagytam magam hülyíteni.

2017. ápr. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem meg ne bonyíltsuk túl. Az ilyen típusú pasik szerintem sok lánnyal ilyenek felse tűnik neki, hogy ezt te taktikának fogod fel. Gondoljuk át ép ésszel ha egy pasinak tetszik egy lány kitalálja, hogy "jujj ma nem nézek ennyit rá, más leszek mint eddig, hogy felkeltsem az érdeklődését". Higgyétek el nekem a pasik nem gondolják ennyire túl a dolgokat! Az már számomra jobban reálisabb, hogy más kedve, lelkiállapota volt a két találkozó alatt ezért viselkedett másképp. Ez nem azt jelenti, hogy nem tetszel neki. Ha megérintette az arcodat, megfogta a kezed és érdeklődik felőled több mint valószìnű h bejőssz neki az más kérdés h akar e kapcsolatot.

Szóval én azt mondom h nyugodtan törheted rajta a fejed ugy se tudsz mást tenni:) beszélgess vele amikor tudsz előbb utóbb kiderül minden.

2017. ápr. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
47%
#9 es vagyok. Az előttem válaszolónak igaza van, de hozzá teszem, hogy ebben az esetben nen gondolom manipulációnak. Ez erős túlzás. Melyik fele a manipulálás? Szerintem simán az a helyzet, hogy a kérdezőnek tetszik nagyon az illető és félre ért pár dolgot. Szerintem még flört se történt úgy igazán. Ha ezt te manipulálásnak nevezed akkor nagyon korán itélkezel. Az már jobban manipulálás ha pl egyik alkalommal találkoztok és szabályosan rádnyomúl a másik alkalommal meg sz*rik a fejedre majd legközelebb rákérdez h te mért sz*rtál a fejére. Na ez manipulálás.
2017. ápr. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!