Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyum unokatestvérével mennyir...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyum unokatestvérével mennyire lenne gáz egy párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Gondolom most mindenki egy negyvenes nőre asszociál, de igazából 2 évvel fiatalabb nálam (19). Nem is nagyon tartjuk a kapcsolatot a családjával, vele is pár hónapja lettünk jóban, jól kijövünk egymással. Hétvégén elmentünk ketten inni, aztán a elcsattant pár csók is, szerencsére több nem volt. :D Azóta annyira nem is beszéltünk, szerintem mindketten kicsit furának tartjuk ezt a szitut. Szerintetek hanyagoljam vagy ez nem olyan közeli rokonság?
2017. ápr. 13. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:

A dédszüleid az ő nagyszülei. Törvényileg nem tilos, de azért elég undi.

Én nem komplikálnám ilyenekkel a saját életemet.

2017. ápr. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 schamuelson ***** válasza:

Szerintem ez nem olyan közeli rokonság.

Az első hozzászóló is említette, hogy a törvény nem tiltja az ilyen fokú rokonok közti házasságot. Itt nem is a mi, idegenek véleménye számít, inkább az lenne a kérdés, a családotok miként fogadná ezt el. Mert a nemtetszésük napi ismétlése bizony megkeserítheti a köztetek épülő kapcsolatot.

2017. ápr. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Törvényileg ha jól tudom még unokatestvérek is házasodhatnak, úgyhogy ilyen szempontból nyilván nincs probléma.


Az jogos, hogy nem idegenektől kéne kérdezni, de ilyen kényes témába egy ismerősömet se akartam beavatni. :D Szülők, hát nem tudom, sok dologban nagyon lazák, meg viszonylag fiatalok még ők is, na de hogy erre is rábólintanának-e, azt nem tudom. Pont ez a bajom, amit #2 írt.

Előtte nem is néztem ilyen szemmel a rokonra, elvoltunk meg minden, de csak mint "unokatesók". Aztán a hétvégi után egyből azt gondoltam, hogy h..ék vagyunk és biztos nem lesz semmi. Azóta meg elkezdtem ezen agyalni, hogy milyen lenne vele. Mert tényleg szuper a csajszi. Ha nem, akkor se szeretnék vele minden kapcsolatot megszakítani, de attól félek, hogy már nem leszünk olyan jóban, mint eddig.

2017. ápr. 13. 18:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja valami iylen van aszem apum 2. vagy 3. uncsija az én anya felöli uncsimnak, közbe meg még a keresztapja is :D
2017. aug. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na hogy ne legyen félreértés, vér szerint semmi közük egymáshoz, szóval anya fiutestvére elvette azt a csajt aki elvileg apa részéröl mamának valahanyad uncsija, szóval leegyszerűsítve ez olyan, hogy van egy A alany és egy B, az A meg a B öszeházasodik, és az A testvére is összeházasodik a B egyik tagjával, kb ><
2017. aug. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!