Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy állnak a 30 éves hapsik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy állnak a 30 éves hapsik a húspiacon?

Figyelt kérdés

A kérdéses férfi:

Külső: 183/67, vékony/szálkás, szürke szem, középhosszú barna haj, rövid szakáll.

Belső: A rövidség kedvéért a rák horoszkóp tulajdonságai többé kevésbé betakarják. + közvetlen, szeret lovagias lenni, régimódi, csak lelki okok miatt panaszkodik

Rossz tulajdonságok: napi 5 szál cigi/3 káve, apró feladatok tekintetében "lusta" (teli mosogatót hajlandó mosogatni és hasonlók), éves alkohol adag 24 doboz sör (alkalmanként max 1 liter)

Anyagi helyzet: Tehermentes ház(külvárosi)/autó, fizetés juttatásokkal együtt ~ 235k

Végzettség: érettségi, 3 év történelemtanári képzés amit nem fog befejezni

Prioritások: hosszútávú párkapcsolat monogám alapokon, család


Egy ilyen fazon reálisan milyen párt találhat magának, ha találhat ? Ha van időtök, írjátok hasonlóan ahogy felsoroltam. Mindkét nem véleménye érdekel. Előre is köszönöm a válaszaitokat.



2017. ápr. 12. 07:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem jó paraméterek egyedül a cigi az viszont számomra igénytelenség.

Amúgy biztos akad a te köreidben hasonló lány főleg ha te tényleg komolyan gondolkozol.

2017. ápr. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
64%
Jól nézel ki, bár némelyik lánynak alacsony lennél. Házad is van. Szerintem simán lehet nőd.
2017. ápr. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Azt tudom, hogy lehet mert volt már három, de négy éve annak és itt nézelődve úgy látom nagyon "le vagyunk árazva" mostanában ezért érdekelne milyen nőknél volna érdemes kb próbálkoznom korra, termetre beállítottságra. Vagyok kb. fél éve társkeresőn is, de válaszokat nem igazán kaptam. Egy egyéjszakást sikerült összehoznom "sajnos" (tartósnak terveztem :/).

A cigit természetesen le fogom rakni de még ugye szívom, így marad a felsorolásban. Köszönöm az eddigieket, írjatok minél többet.

2017. ápr. 12. 08:07
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Élőben kellene ismerkedni és nem társkeresőn, egyrészt időpocsékolás, másrészt nagyon sok egyedülálló nő nincs fent.
2017. ápr. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
A munkám folyamatos 3 szak, így élőben nem nagyon érek rá ismerkedni, csak randikra menni. Ha már randi ígéret van, akkor szoktam több időt tenni az élő ismerkedésbe az adott nővel.
2017. ápr. 12. 08:11
 6/15 A kérdező kommentje:
Persze van akit elhívok megismerkedni aki tetszik, de bulizni, meg hasonlók nem szoktam.
2017. ápr. 12. 08:13
 7/15 anonim ***** válasza:
beszélsz angolul?
2017. ápr. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Értek és írok inkább. Az akcentusom többek szerint is borzalmas. Amiről egy átlagember beszélgetni szokott arra elég a szókincsem nyelvtanban egyszerűbb szerkezeteket használok máskülönben hibázom. Nyelvvizsgám nincs, csak sokat kockultam.
2017. ápr. 12. 09:03
 9/15 anonim ***** válasza:
46%

30 évesen nekem nem lenne pálya egy csak érettségis pasi,akinek se szakmája,se diplomája.Csak érettségivel sok lehetősége nincsen elhelyezkedni.Meg ha egy alapdiplomát se tud befejezni úgy,hogy nincs is szakmája,az nekem szellemileg igénytelen.

Egy ilyen szinten piás,bagós,lusta fazon nekem amúgy se pálya,úgy,hogy már itt el van kaszálva.Esetleg valami nagyon egyszerű családból jövő nőnél lehet befutó,aki már egy érettségizett emberre is felnéz,legyen az akármilyen piás meg bagós meg lusta,de egy szellemileg és fizikailag is igényes nő hótrittig,hogy kosarat fog adni.

Stephen King lediplomázott fiatalon angoltanárként,de mivel nem veszett el bennem semennyi szociális munkás,biztos nem kellett volna nekem semmi pénzért egy olyan drogos,alkoholista "művész",amilyen volt,pedig imádom a műveit.Kivéve a 2009 utániakat.

2017. ápr. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nekünk még 5 éves volt a képzés, amiből 3 év megvan jó eredménnyel. Igaz, diplomát nem tudok felmutatni, de folyamatosan képzem tovább magam benne, mert érdekel, szeretem. Nem csak a törivel van így, mert más is érdekel. Nem hiszem, hogy ettől műveletlen vagy olvasatlan lennék. 365 napra 24 doboz sör az már piás ? Ezen meglepődtem. A lustát meg a bagóst aláírom. :D
2017. ápr. 12. 17:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!