Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek szerint a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek szerint a barátnőm prosti volt? Hogy hozzam fel ezt nála?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt, tegnap este indultunk volna vacsorázni, konkrétan egy alsógatyámat kerestem, ő meg azt mondta, nézzem meg az ő szekrényébe, lehet véletlenül oda tette. Ahogy keresgéltem, az egyik polcon a ruhái alatt találtam 3-4 névjegykártyát, az ő képével, más névvel, egy isztambuli masszázs szalont hírdetve. Én azt tudtam korábban is, hogy az exe török volt, meg hogy kint is élt vele egy ideig, de ilyesmit sose említett. Volt a kártyán honlap elérhetőség, rákerestem, és nyilvánvalóan nem olyan masszázs szalon, ahol a fájós hátakat kezelik... Fel voltak sorolva a masszőzök, de a barátnőm nem az oldalon.

Nem mentünk sehova, azt mondtam neki, hogy a húgom rosszul lett, úgyhogy el is jöttem otthonról, de nem hagy nyugodni a dolog. Meg vagyok lőve, fogalmam sincs, mit csináljak, hogyan kérdezzek rá nála, teljesen lesokkolt az egész. Névről ismerem az exét, gondoltam rá, hogy őt kéne először megkeresnem, de aztán eszembe jutott, hogy említette a barátnőm, hogy néha még beszélnek. Mit tehetnék, megőrjít ez az egész?!


2017. ápr. 15. 03:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha idegeneknek nem is, a török expasinak még biztos a prostija. Mi az, hogy "néha beszélnek"? És ez téged nem zavar egy cseppet sem?
2017. ápr. 15. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem. Az ilyen kártyákat vagy jól elrakja, vagy megsemmisíti, hogy ne találd meg, ha titkolni valója van. Tudta, hogy ott vannak a kártyák, nem mondta volna, hogy nézz bele a szekrényébe, ha baj lett volna, hogy megtalálod.
2017. ápr. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Vagy csak így akarja bevallani neked a múltját...

Nem kell annyira kiakadni ettől, elképesztően sok nő prosti és volt prosti xy ideig, ha ő be akarja vallani az még egy plusz is.

2017. ápr. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem egyszerű! Minden azon múlik, mennyire szereted. A múltja csak akkor számít, ha nem számolt még le vele, és itt mintha erről is szó lehetne.

Először megkérdezném az exéről. Beszéltetném. Mivel foglalkozott, stb. Ha azt látod, hogy ködösít, akkor kerek perec kérdezz rá, hogy ő maga mit csinált, volt-e keresete, dolgozott-e. Ha mindent tagad, akkor sajnos le kell vonnod a konzekvenciát, hogy nem bízhatsz benne. Szerintem nem sok értelme van szembesíteni a kártyákkal, de én eltenném őket a helyedben, jó helyre.

A jobbik eset, ha amikor rákérdezel, beismeri, hogy ott dolgozott. Az exszel való kapcsolattartás még így is necces.

Nyugodj le, várj egy pár napot, találj ki valamit, hogy miért vagy feszült, és azután légy okos és ügyes.

Drukkolok neked!

2017. ápr. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem őrültködni kell, hanem kinyitni a szádat, aztán megkérdezni tőle: "Szívem, te tulajdonképp mit csináltál törökben? Merthogy láttam ilyen kártyákat a szekrényben..."


Oszt ennyi.

2017. ápr. 16. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!