Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek szerint én nem vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek szerint én nem vagyok egy vonzó férfi?

Figyelt kérdés

Számtalan helyen olvasom, hogy "ez már a 21. század, itt már a nő is randira hívhatja a férfit, meg írogathat neki messengeren stb"

26 éves vagyok, és velem ez soha nem történt meg hogy élőben egy lány meghívott volna bárhova, vagy messengeren írogatna lerázhatatlanul stb.

Nagyon nagyon sokszor olvasom ezeket a dolgokat.

Magamról:

fekete haj, barna szem, borosta, sportos alkat (edzek), adok a külsőmre, egyedül élek, saját kocsim van, jól főzök, beszédes, kezdeményező típus vagyok.

Most ezt nem azért írtam le, hogy várom a privátokat, meg burkolt ismerkedési szándékkal.

Hanem azért hogy ezen tulajdonságaim ellenére, minden eddig barátnőmnél én kezdeményeztem (talán egyetlen kivétellel), mind élőben, mind pedig online.

Két 1 éves, és egy 2.5 éves kapcsolatom volt már, tehát még az sincs, hogy nem vagyok "alkalmas" a komoly dolgokra.

Mégis úgy érzem, hogy nem vagyok elég jó, és elég "különleges" amit sok lány keres...



2017. febr. 21. 11:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
36%
Elmeletben akarki kezdemenyezhet, de a gyakorlatban meg mindig eleg ritka, hogy a no tenne meg az elso lepeseket (a jelzeseken kivul). Szoval a helyedben ebbol nem vonnek le sok mindent.
2017. febr. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

értem.

de akkor miért folyik mindenhonnan ez? még szinte itt is?

vagy csak túl naiv vagyok?

ne értse félre senki, én nem azt várom hogy kezdeményezzen egy nő, nem erre alapozom az ismerkedési technikáimat.

Csak feltűnt ez, hogy nekem ezek a dolgok eléggé kimaradtak eddig...

2017. febr. 21. 12:04
 3/21 Noblesse Oblige ***** válasza:
86%

Az internet az elmélkedés helyen, nem a valóságé.

Tanuld meg kezelni az itteni infókat a helyükön.

2017. febr. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Most az a bajod, hogy férfi létedre neked kell kezdeményezned? Attól még, hogy hogy tetszel egy nőnek elvárhatja, hogy te kezdeményezz. És ezek szerint el is várja.
2017. febr. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
66%

mert most ez a divat..

Hogy mondjam.. A férfi kezdeményez 99%ban.. Te is ezt tapasztalod..

Olvasod hogy minden mindenki egyenlő ugyanolyan blablabla..

De ha mondjuk egy nő cipekedik és nem segítesz neki de bunkó vagy.. Pedig.. egyenlő. Vigye fel ő a tévét a 3. emeletre.

Azt mégse..

Ugyanugy ahogy te nem szülsz, ugyanúgy, ahogy valahogy mindig elvárás hogy a férfi keressen többet, persze ez is az egyenlő képletbe beletéve..


Szóval szerintem elég ha a férfi férfi a nő meg nő, bármit is olvasol.

2017. febr. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
67%

Így is van... ahogy az 5. írja.

Teliharsogjuk a világot a női egynjogúsággal, de mindenki tudja hogy nem ez a természetes.

hanem az hogy mindenkinek megvan a maga nemhez tartozó tulajdonsága, amit nem kell elvenni a másik féltől.

A férfi igenis vegye el a nehéz szatyrot, vigye fel a tévét, kezdeményezzen, legyen bátor, legyen benne vadászösztön.

Nálam sem kezdeményezett még egy nő sem, de nem is kell.

2017. febr. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

"ne értse félre senki, én nem azt várom hogy kezdeményezzen egy nő, nem erre alapozom az ismerkedési technikáimat.

Csak feltűnt ez, hogy nekem ezek a dolgok eléggé kimaradtak eddig..."


írtam hogy nem várom el senki emberlányától :D


megint csak túlagyalom?

Igazából szerintem az önbizalomhiány beszél belőlem, mert csak azt gondolom bezzeg ha így meg úgy néznék ki, módosabb lennék stb, csettintésre menne minden.

Kezdem azt hinni hogy a szerelmet is meg lehet venni....csak nézz ki az utcára.

Félek csak a szegények takaróznak azzal, hogy " a szerelmet nem veheted meg" ; a szeretetet nem lehet pénzel megvenni...

Csak menj el egy discoba, vagy egy nívósabb helyre. Rögtön kiderül hogy de....mindened megvan, ha van pénzed.

Tudom borzasztóan nincs rendben a szellemi énem, és szánalmas h ennyi idősen itt tartok, de igen, el kell ismerni hogy össze kellene kaparjam magam

2017. febr. 21. 12:44
 8/21 anonim ***** válasza:
77%

Fene tudja hogy van ez. Én amikor a legjobban sikerült képeimet teszem ki társkeresőre, ahol semmi nem látszik rajtam kívül (vagy csak semleges dolog), akkor általában elég sok csaj kezdeményez, akár randira is hívnak (bár ez ritkább). Amikor valami hobbi (sport, kirándulás stb.) közben látszom, hiába jó a kép rólam, akkor már sokkal kevesebben írnak. Amikor közepes vagy gyengébb képet teszek fel, nemhogy nem írnak, a lapomra is alig kattintanak. Hasonlóan nagy a különbség, hogy mit írok az adatlapomra. Ha részletes a bemutatkozásom, az csak arra jó, hogy szórakozásképpen olvasgassák, de alig ír bárki. Ha viszont csak egy mondatot írok magamról, akkor elég sűrűn kapok leveleket.


A való életben nagyon ritkán kezdeményeztek nálam, inkább legfeljebb csak flörtölgettek a fősulin, vagy tanfolyamon, néhányszor munkahelyen...


Valószínűleg az a titka a dolognak, hogy nemcsak jóképűnek, vonzónak kell látszani, hanem érdekesnek is. Hogy ez pontosan mit jelent (kinek mit), nem tudnám meghatározni. De valószínűleg túl tökéletesnek, túl sokoldalúnak, túl hivalkodónak nem jó mutatkozni, mert az esetleg megrémisztheti a másikat...

2017. febr. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
90%
Ez ugyanolyan, mint amikor a nők azt hangoztatják, hogy nekik a belső értékek a fontosak (nem pedig mondjuk a pénz). Ó igen, ez az elmélet. De a gyakorlat...
2017. febr. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
85%

"Mégis úgy érzem, hogy nem vagyok elég jó, és elég "különleges" amit sok lány keres"


Pont ez a gond. Akármilyen jókat írtál is magadról, ez az egy mondat elárulja, hogy belül mégsem érzed magad annyira menő gyereknek. És ezért nem csüngenek rád a csajok. Hiába a sportosság, meg a borosta, meg az autó, meg anyámkínja, ha közben lejön rólad, hogy ezzel csak a belső bizonytalanságodat kompenzálod.

A csajok azokon a faszikon csüngenek, akikben nyoma sincs az ilyesféle belső bizonytalanságnak, akik nem kompenzálnak, mert belesz**rnak, hogy tetszenek-e a nőknek vagy sem, nem akarnak megfelelni nekik.


Az van, hogy én vágom ezt, amiben vagy, én is voltam ebben elég sokáig, mindenféle külsőségbeli meg viselkedésbeli dolgokkal akartam megfelelni, hogy tetsszek a nőknek. És ugyanígy voltam, mint te, hogy voltak azért csajaim, nem volt gond a pártalálással, de nem voltam az a fajta, aki után futnak a nők.

Mára viszont már a sok csalódás és félrecsúszott kapcsolat után teljesen kiégtem, belesz**rok már a párkeresésbe, egyáltalán nem akarok már barátnőt, se hosszútávra, se rövidre, max. egy dugásra. Emiatt már egyáltalán nem is akarok megfelelni a női elvárásoknak. Emiatt már nem sportolok, szakadtan öltözködök, bagózok, iszok, full belesz**rok az egész életbe.

És csodák csodája, most meg nem hogy nekem kell kaparni, hanem alig bírom levakarni magamról a punákat, ami vicces, mert már nem is érdekelnek.

2017. febr. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!