Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet túl tenni magam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet túl tenni magam, ha a párom meghalt?

Figyelt kérdés
Van itt olyan,aki hasonlókon ment keresztül?
2017. ápr. 15. 18:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Én csak az őszinte részvétemet szeretném kifejezni. Nagyon sajnálom.
2017. ápr. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Keress szakembert, beszélgess róla ismerősökkel.
2017. ápr. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem szakember nélkül aligha. Ő talán tud majd más dolgokat is javasolni.
2017. ápr. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
egyedül? kb sehogy. Én biztos nem tudnám, pedig lelkileg erősnek mondom magam!
2017. ápr. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Részvétem.

Ha igazán szerettétek egymást akkor pokolira nehezen,

Sajnos az én párom is meghalt évekkel ezelőtt, és több mint 1 évbe telt míg sikerült elfogadnom, hogy ő nincs többé és sikerült túllépnem.

2017. ápr. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem akarok és nem is tudok "jó" tanácsot mondani mert nem vagyok szakember. De nekem mindig eszembe jut bár akkor még kicsi voltam amikor nagypapám meghalt és a mamám két napra rá már elpakolta/kidobta az összes cuccát, ruháit, szemüvegét stb szóval az ő dolgait. És hát még anyám mondta is, hogy dehát nemár, aztán ő csak mondogatta, hogy minél hamarabb elfogadja, hogy ő már nem jön vissza annál gyorsabban túl lesz rajta. Persze már nem emlékszem annyira, nyilván egy ideig maga alatt volt és nem tudom mit élt át szegény 40+ év házasság után de Ő még kábé 14 évig velünk volt és viszonylag hamar túltette magát a dolgon. Persze ez szerintem tipikus régimódi megoldás manapság nagyon nem ez a divat. De az el kell engedni dolog mindenképpen szükséges elvégre ezen tényleg nem változtathat senki, ő már elment és ezt el kell fogadni mert mást nem is tehetsz. Szerintem az emberek 95%-a túlteszi magát a haláleseteken, nyilván sajnos van olyan aki nem bírja és összeroppan végleg. De ez ritka szerintem és neked is menni fog. Nemtudom te férfi vagy vagy nő, de szerintem nem szégyen egyik esetben sem kiadni magadból a dolgot vagy ha úgy érzed egyedül nem megy akkor segítséget kérni bárkitől, akár szakembertől. De szerintem a család többet segíthet ilyenkor feltéve ha jóban vagytok.
2017. ápr. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyik kollégám ismerőse járt igy, hogy az asszony reggel jol volt elment a srác talan boltba mire hazament halott volt a nő, megállt a szíve! Túl tenni nem tudta rajta magát jegyben éltek 4-5 evet voltak talan együtt! Annyira megviselte hogy nem akar senkit se maga köré
2017. ápr. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom őszinte részvétem neked.
2017. ápr. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
87%

Nagyon sajnálom, őszinte részvétem.

Sajnos minket is megcsapott a halál szele, mióta kiderült hogy a párom súlyos beteg.... nem tudjuk mi lesz a végkifejlet. Őszintén szólva vannak napok amikor úgy érzem hogy beleőrülnék az elvesztésébe. Ezt ő is tudja, mivel annyira tökéletes a kapcsolatunk annyira össze vagyunk nőve hogy tudom fordított esetben is igy lenne. Mindig imádott ki is mutatta/mutatja. Az biztos hogy ha el is menne, soha nem lenne más az életemben, mert úgy érezném hogy bemocskolom a kapcsolatunk szépségét, emlékét. Örök hűséget fogadtunk és ezt komolyan gondolom.

2017. ápr. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Rèszvètem.
2017. ápr. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!