Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki lenne benne egy Harley...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki lenne benne egy Harley Quinn és Joker kapcsolatban? Tetszene nektek? Mi vonzana benne?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 16. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem lennék benne.


Két elmebeteg, szociopata sorozatgyilkos aberrált "románca" egy rakás halottal nem az a sztori, ami engem vonzana.


Az elmebetegség nem vicces.

2017. ápr. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi vonzó nincs egy diszfunkcionális, bántalmazó kapcsolatban.
2017. ápr. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Joker az egyik kedvenc FIKTÍV karakterem.


Ettől még nyomokban sem szeretnék hasonlítani rá, és nem szeretnék egy olyan kapcsolatot sem, mint az övé. Persze, mivel fiktív karakter, ezért nem is kell ettől félnem, hogy bekövetkezik

2017. ápr. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A legbetegebb kapcsolat a világon... Nagyon nem

Tudom tudom, szeretik egymást

2017. ápr. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Beteg dolog,semmi
2017. ápr. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szerintem cukik voltak..lehet csak en vagyok beteg..de ok tenyleg szerettek egymast, hiaba szociopatak..

en benne lennek..

2017. ápr. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!