Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 hònapja mentem szét a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hònapja mentem szét a párommal és kezdek érzelmileg labilis lenni?

Figyelt kérdés

Mit tegyek hogy ne csináljak magambòl h*lyét?

Nem keresem már de ùgy ìrnék neki hogy szeretem őt. Tudom nem szabad de alig tudom magam kontrollálni. Ket nappal ezelőtt kezdtem azt erezni hogy sokkal jobban vagyok erre moat itt tartok.mit tegyek?


2017. ápr. 17. 10:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Keress olyanokat, akik hasonló helyzetben vannak és beszélgess velük. :)
2017. ápr. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 BlackSword ***** válasza:
Hát minimanó, látom ilyenek ilyenkor a hosszú hétvégék... Kösd le magad, hátha segít... De tudatosan ne nyomd el magadban a dolgot, mert azzal csak felerősíted...
2017. ápr. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok, én is most szakítottam nem rég és valóban ilyenkor nem jó ez a rengeteg szabadidő (hosszú hétvége), de már a végét tapossuk. :)
2017. ápr. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szemely szerint en mar varom,hogy elteljem ez a nap,meg ez a hosszuhetvege.

Igaz nekem csak ket nap volt.


Lehet hulyen hangzik,de nekem szokott segiteni ha kiirom magabol a gondolataim.Nem kuldom el az illetonek,egyszeruen csak egy lapra vagy szoveges fajlba leirom.


Az pedig tenyleg jo otlet,hogy beszelgesd masokkal a neten,esetleg baratnokkel?

2017. ápr. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!