Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne jobb? Volt egy 2 éves kapcsim, ő féltékeny volt, vége lett. Most 1 éve vagyok "párommal", van 2 gyereke, külön élnek. Már többet érzek, nagyon vonzódom hozzá. De közben exem is felbukkant és felkavart érzelmileg.

Figyelt kérdés

Én 26 éves lány vagyok.Korán volt egy 4 éves kapcsolatom,első szerelem.De vége lett.Rengeteg keserves szenvedés,rossz gondolatok után végre túltettem magam rajt.Sokat tanultam belőle,nagyon nehezen bízok azóta is,nem hagyom magam kihasználni, ami igaz még talán azt sem hiszem el...3 év múlva megismertem egy annyi idős srácot,mint én. Mintha ezer éve ismertük volna egymást..2 évig együtt voltunk,nagyon szerettem! Aztán másfél év múlva valaki hivogatott telefonon este,éjjel..Féltékeny lett nagyon,keveset találkoztunk,elhanyagoltuk egymást,és vége lett 2 év után. 3 hónapig tepertem utána, vissza akartam kapni őt!!

Rá 5 hónapra megismertem egy 36 éves férfit.Nem akartam új kapcsolatot, féltem, és még előzőt se hevertem ki! De rossz is volt egyedül,magam alatt voltam,úgy gondoltam lesz ami lesz.Izgatott a dolog, hogy tapasztaltabb, idősebb férfi.Őszintén elmondtunk egymásnak mindent. Kiderült ő nős, és van 2 gyereke.Na erre nem számítottam. Mondtam én nem 2. akarok lenni, nekem ez így nem fog menni.Mutatott olyan dolgokat amiből kiderült, válófélbe vannak,nincs együtt a "feleségével", csak a gyerekek miatt laknak egy városba.Hétvégente megy csak haza gyerekeihez,viszont tőlem nem messze dolgozik,közel van.De nem akarom a gyerekektől elszakítani!!

Annyira jó volt vele a szex,hogy sodródtam, egyre többet taliztunk,rendes volt,figyelt rám, megértő volt, szokásos dolgok, ami ilyenkor az elején van.


Nem voltam jó passzban sem, tudta sebezhető vagyok, és mire van szükségem..Az elején mindig jött,sokszor taliztunk, igaz titokba ment, mert én egy idősebb még házas férfit, itthon nem mertem bemutatni.Ő erősködött,mondta ne szégyeljem.Nem voltam belé szerelmes,de nagyon szenvedélyes,erotikus kapcsolat lett közöttünk, szexuálisan nagyon vonzódom hozzá mai napig,sőt már többet is.És eljárunk mindenhova együtt,közös programok, vacsorázni stb..Ennek már 1 éve.


Mindent megtudunk beszélni,lelki-testi támaszai vagyunk egymásnak. 5 hónap után azt vettem észre, hogy várom mikor jön hozzám,mikor lehetünk együtt,vágyom rá.Minél többet akartam vele lenni, naponta is akár. Nem tudjuk megoldani a több talikat,ezért vannak a veszekedések és már ritkábban találkozunk.Tudom ezzel elriasztom,de 1 héten 1-szer vagy 2 hétbe 1-szer jön csak. Ő azt mondja pénz miatt nem tud jönni, de nem keres annyira rosszul.. Türelmes voltam,megértettem,de van 1 megérzésem,szeretnék hinni neki, de nem megy. Mi változott meg hogy ritkábban jön? Lehet csak én fújom fel a dolgot??Telefonon beszélünk mindig. Sokszor gondolok rá,de nemtudom mit érzek iránta!? Csak megszokás vagy ragaszkodás? Vagy szexuális vágy? Vagy csak nem akarok egyedül lenni, és szeretetre van szükségem?Maga az érzés hiányzik és neem ő?Közben 3 hete felbukkant exem akivel 2 évig voltam. Felkavart,beszélgetünk, de még nem találkoztunk.Látni akarom,ő is engem.Lenne mit megbeszélnünk.Nem tudnak egymásról.Egyiknek se mondtam hogy mindkettő most képbe van. Nemtudom mit tegyek,ha rosszul döntök, mindenképp valaki sérülni fog, és nem szeretek hazudni!


"Párom" lehet külföldön kap munkát,nemtudja mit tegyen!Menjek vele, de nekem ez nem olyan egyszerű.De félem elvesztíteni is, nem akarom hogy vége legyen! De exemnél meg tudom érzelmileg más lenne, csak ő most fél bízni bennem idő kell neki. Nem akar még családot sem. Mindkettő felkavar, nemtudom melyiket akarom, mit érzek! Mi lenne a jobb!??


2012. márc. 14. 18:26
 1/3 Diavolino44 ***** válasza:

Megfajdult a fejem mire vegig olvastam. :)

Amugy ezt csak te erzed, az a 36 eves ferj mar azota elvalhatott volna. A szex ualitas nagyon fuggove teszi az embert. Latom teged is. Meg lassan ha csaladon gondolkozol szerinted o a 2 gyerek melle szeretne egy harmadikat is 3-4 ev mulva?

Nem hiszem hogy rajtad kivul erre barki is tudna valaszolni!

Viszont ahogy olvasom nem tul nagy problema szamodra a parkacsolat kialakitasa, igy meg h nem valsztod egyik sem akkor is jo esellyel indulsz a szerelem jatekban.

Jah es olyan szo nincs h ^kapcsi^

2012. márc. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem te vagy az első számára!És nem is a gyermekei!

Ugye érted, mire gondolok....

Hetente-kétheten 1 tali nagyon kevés...Inkább szexkapcsolat így...


A múltba soha vissza ne tekints!Hagyd békén az exet!Nem működött régen sem,most sem fog...Előre nézz inkább.


Ha nem akarod feleslegesen pazarolni az energiád,a lelkierőd,az időd akkor jobb ha az exet és a 36évest is békén hagyod!!!!

2012. márc. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Grat az első válaszolónak... én a "kapcsim"-ra néztem rá a kérdésre, de a sok szöveg... jajjj.
2012. márc. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!