Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szóljak neki, vagy vegyem el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóljak neki, vagy vegyem el a tudta nélkül?

Figyelt kérdés

Páromnak a közeljövőben lesz a szülinapja és meg akarom lepni egy kis ínyencséggel, amihez elég drága alapanyag kell, viszont neki van.

A) szóljak neki, hogy szeretnék kérni abból és majd később megtudja, hogy mire kell?

B) vegyem el a tudta nélkül és később mondjam el neki?


Tudom, hogy nem túl szép ez, hogy az ő tulajdonából készítem neki a meglepit, de tényleg elég drága ahhoz, hogy megvegyem és csak egy picit használjak belőle.

Mit javasoltok?


2017. ápr. 17. 15:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Inkabb vedd meg, mert ez igy baromi kinos.
2017. ápr. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szarvasgomba?
2017. ápr. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Így hogy pontosan körülírtad mi az a baromi drága alapanyag, már mindenki tud jó választ adni.


Akkor se lopnám meg a másikat, ha ő kérné személyesen... :D


30/F

2017. ápr. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Hàt az ùgy nem ajàndèk,màr megbocsàss...


Nekem van bazi"-dràga kèpkeretanyagom...-a pârom gondol egyet ès körbeszegi vele a nappalit...Itt az ajàndèk!.....


-Hàt nem tudom,hogy első körben a feje tetejérr állítanám-e képletesen...

/N.

2017. ápr. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Interferencia ***** válasza:
Szerintem simán jó az A.
2017. ápr. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Most már áruld el, hogy mi az a dolog, lyukas az oldalam! :)
2017. ápr. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Whiskey
2017. ápr. 17. 19:09
 8/11 anonim ***** válasza:

Ezt nem tudom elhinni, hogy nem tudsz valamit kitalálni, hogy mire kellene neked egy deci whiskey...

Biztosan adna, és nem hiszem, hogy azonnal azon járna az esze, hogy vajon mit csinálsz belőle neki.

2017. ápr. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kicsit elgondolkoztam.

Szerintem nyugodtan kölcsönveheted. Nem az a kategória, ami problémát okozhatna.

Azért mondd meg, milyen az a whiskey. Léteznek 2-300 dollár árú whiskey-k is. Nehogy valami olyan legyen. Ha az van ráírva, hogy Single Malt, vagy Cask Strength, vagy 20 Year Old, akkor ki ne nyisd! :)

2017. ápr. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát akármilyen ínyencség is, valami egyszerűbb whisky is biztos megteszi bele. Annyira megne legyél már spúr, vegyél egy kis üveggel valami kommerszebb márkát és kész.

Ha valami flancos itala van, lehet nem lenne boldog, hogy ilyenekre pazaroltad, jó szándék ide vagy oda. Ha meg nem valami drága fajta... hát elég bénán veszi ki magát, hogy azt is tőle nyúltad. Nem lesz őszinte a mosolya szerintem, bocs.

2017. ápr. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!