Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk a noies vagy a fius...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Carlien kérdése:

Fiuk a noies vagy a fius lanyok jonnek be nektek?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 17. 15:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

a noiesek előnyben, deépp a napokban láttam egy rövidhajú, fiús lányt, azt hittem megáll az eszem olyan aranyos volt....


szerintem nem ez alapján válogatunk mik férfiak :)

2017. ápr. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Hát szerintem meg de. Én nem tudnám elképzelni egy fiús lánnyal. Nagyon tetszenek a nőies lányok, ő vonzanak. 23/F
2017. ápr. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:

Hát van egy lány aki tetszik és deszkázik, fiúsabban öltözködik és nem sokat sminkeli magát.

De különben nem fiús, mert nagyon szép lányos arca van és a haja is hosszú.


Szóval miben fiús? Ha már inkább egy fiú jut róla eszembe, akkor nem tetszik, mivel hetero vagyok.

2017. ápr. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%

Most ez kérdés? A fiús lányok csak a többi csajnak jönnek be, minket konkrétan kiráz a hideg tőlük.


U.i.: Nem a hajhosszon múlik, hogy valaki fiús-e.

2017. ápr. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezt most a külsőre vagy a belső tulajdonságokra érted? Mert nekem külsőre inkább a nőies csajok jönnek be, ha a belsőt nézzük akkor pedig az amolyan "akkor is megmutatom, hogy nő létemre én is meg tudom ezt csinálni" típusúak.
2017. ápr. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Mindegy csak legyen becsületes, meg lehessen vele beszélgetni a világ dolgairól!

30F

2017. ápr. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Ramone ***** válasza:
100%
Legyen nőies .. azt a látszatot adja mint aki védelemre szorul de szívünk mélyèn tudjuk hogy nincs ránk szükségük mert ha eltünnènk akkor a nők megtanitanának egy másik majmot füvet nyírni :D
2017. ápr. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Mindenkinek a nőies lányok jönnek be, elvégre férfiak vagyunk :) LOL
2017. ápr. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
A sportosabbak
2017. ápr. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:

A nőies.

18/f

2017. ápr. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!