Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok. Nektek milyen srácok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Nektek milyen srácok jonnek be? Gondolok külső belső tulajdonsagokra? És hol/hogy tudnék ismerkedni?

Figyelt kérdés

Elso kerdes kicsit közhelyes tudom..csak kivancsi fele vagyok..a masodik pedig azert erdekel mert kicsit felénk vagyok,es ne igazan tudom hogy hol es hogyan kene ismerkedni lányokkal..normalis válaszokat elore is koszonom

16/F



2017. márc. 22. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:
63%

Nekem mindigis az úgy mond különcök jöttek be. Szeretem ha egy fiú nem átlagos, nem akar megfelelni a mai társadalomnak, van benne kreativitás és egyéniség az meg mind csak ráadás, ha azt fel is meri vállalni. Sokkal jobban vonzanak a művészlelkek, most nem a nyálcsorgató romantikára gondolok, hanem arra, hogy vannak értelmes gondolatai, el tud filozofálni az élet nagy kérdésein, számít még valamit az a szó hogy "szeretlek".

Külső szempontjából nincs sok kikötésem. Legyen magasabb nálam és vékony alkatú. Nincs kifejezetten olyan ideálom hogy legyen barna haja vagy nem tudom, szemüveg meg egyéb ilyen dolog se kizáró ok nálam.

2017. márc. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Hasonlóképpen vélekedek az előttem szólónál:D. Talán ha a külsőt nézzük annyit tudok hogy az ilyen szveg srácok nem jönnek be. Nekem még sokat dob ha az összképen ha szép hosszú haj és keményebb stílusú zenei ízlés is társul a fiúhoz :3
2017. márc. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nekem a külsőn kívül a 2 legfontosabb belső tulajdonság a humor és a zenei ízlés. Jó, ha lehet vele viccelődni, csipkelődni sértődés és személyeskedés nélkül, ugyanakkor nagyon jól esik, ha megosztja velem, ami bántja, és szívesen hallgatja, ami engem bánt. A zenei ízlés meg egyóriási nagy pluszpont, de ha a személyiség nagyon megfog, akkor nem nagyon számít az ízlése. (mondjuk a pávákat nagyon megvetem). Külsőre: alacsony lány vagyok, de nem szeretem a nálam alacsonyabb fiúkat, kifejezetten preferálom a nálam magasabbakat, az egyenlő magasság meg nem baj. Kék, zöld szemet nagyon szeretem, de a barna is tud kifejezetten szép lenni. Szeretem, ha valakinek picit hosszabb a haja, és "kócos" hatása van, hajszín nem olyan fontos tényező, bőrszín sem annyira, nincs bajom a "vézna fiúkkal", örülök, ha van rajta egy kis izom, de nem várom el, hogy sixpackje legyen. Egy stílusosan öltözött fiú akármikor meg tud fogni.Az ülepes gatyák, terepminta, stb óriási mínuszok nálam. Arcberendezés számít legtöbbet külsőre egyébként. Belsőhöz még annyit, hogy ne legyen kínosan udvarias, de annyit elvárok, hogy ne böfögjön bele az arcomba. Asszem ennyi. 14/L
2017. márc. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szamomra a belso ertek a legfontosabb. Sajnos nem egyszer volt az hogy rosszul iteltem meg egy fiut a kuldeje alapjan amit nagyon russzul tettem. En foleg az erzelmesebb, romatikus ripusu fiukat szeretem akikhez jol oda lehet bujni egx film kozben. Persze nem ez alapjan valasztok de ez igy az alom kepem.

Legyen vicces, hordozzon a tenyeren es megerto. Ez a 3 legfontosabb dolog szerintem. Remelem tudtam segiteni! Sok sikert a keresesben!!! 15/L

2017. márc. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az ,,ideál" szó a legtökéletesebbet jelenti. Tehát ha most leírom az ideálom, az nem azt jelenti, hogy csak olyan tulajdonságokkal rendelkező fiúk tudják felkelteni az érdeklődésemet. :)

Nos, kezdeném a külsővel. Valamiért nekem inkább a kicsit ,,nyomibb" srácok jobban bejönnek, mint a bugyi nedvesítő adoniszok. Nem arra gondolok, hogy nincs keze. (habár az sem kizáró ok) A barna rövid haj két gyönyörűszép sötétbarna őzike szemmel teljesen levesz a lábamról. Alkatra a vékonykák jönnek be. Illetve, a dús ajkak láttán elámulok.

A belső fontosabb. Nagyon szeretem a humoros fiúkat. Aki nehezen nyílik meg mások előtt, de nálam hamar sikerül. Aki nem beképzelt tuskó, de határozott. Tudja, hogy mit akar, s tesz is érte. Aki érdeklődik a művészet iránt. Aki csillogó szemekkel olvassa a verseimet. Akivel naphosszat hülyülhetek. Aki szeret és megbecsül. Akit szerethetek és becsülhetek. Akivel meghallgatjuk egymást. Érdekli hogy mi volt velem aznap, és nem felejt el írni. Ha létezik ilyen srác, azért mindent megtennék. 14/L

2017. márc. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én inkább a rosszfiúk felé hajlok. Szeretem, mikor valakiben megvan a pimaszság, a kellő tiszteletlenség. Plusz pont nálam ha egy srác ad az öltözködésére, nem csak felkap valami göncöt aztán induljon a nap. A másik gyenge pontom a haj. Undorító, mikor valakinek zsíros, lapos/lenyalt haja van. Az a halálom. Szerintem egy srác törődjön a hajával, ne csak felkeljen aztán olyan fejjel menjen emberek közé. Hajat illetően a szőkék, vörösek nem annyira a kedvenceim, inkább a sötétbarna vagy a fekete, bár nyilván egy srác se fogja átfesteni a haját hogy tetsszen valakinek. Amit imádok még egy srácon az a fülbevaló, vagy kis fültágító. Amikor már kiveszi a tágítót és átlátni a fülén, na az undorító. Valamint én bírom az orrpiercinget is. Meg hát nyilván ne legyen kövér. Belső tulajdonságokat illetően nem szeretem a visszahúzódós fajtát, meg aki hagyja hogy csesztessék, magyarul a tipikus ,,osztály lúzerét". Számomra nagy pozitívum, ha valakiben van egy kis temperamentum, akaratosság, makacsság. Egyébként a külső megfog, a belső megtart. Tehát ha a srác jól néz ki, megismerem és nem egy primitív bunkó akkor igazából szinte mindegy hogy milyen. De ez nyilván csak az én véleményem :D

14/L

2017. márc. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!