Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Merjek ennél a férfinél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merjek ennél a férfinél kezdeményezni, vagy úgyis megteszi, ha akar valamit?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy kb. egy éve nagyon megtetszett egy férfi, de sajnos nagyon ritkán találkozunk, eddig talán 4-szer volt ilyen az 1 év alatt. Először olyan furán mosolygott rám, ami nem tetszett nekem, ezért kimért voltam vele, így következő alkalommal már ő is. De közben rájöttem, hogy nagyon tetszik. Nemrég találkoztunk, végig fülig ért a szám, meg neki is, ez alapján lenne nála vajon esélyem? Nem égnék be, ha én próbálkoznék? Még sosem csináltam ilyet, ezért tartok is tőle, de annyira ritkán találkozunk.:( Vagy, ha nagyon akar úgyis kezdeményez mindenképp?
2017. ápr. 18. 09:54
 1/6 anonim ***** válasza:
merjél. ha nem lépsz lehet soha nem lesz belőle semmi, mert lehet azt hiszi nem jön be neked.
2017. ápr. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerintem van rá esély, hogy a múltkori nagy mosolygásból (a semmin) levette. Olyan flört jellegűnek tűnt az egész. Vagy ennyiből egy férfinek létezik, hogy nem esik le? Gondolhatta csak azt, hogy kedves vagyok?
2017. ápr. 18. 10:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen gondolhatta, egy nőtől egy csók, és egy dícséret se biztos hogy jelent valamit, ez tapasztalat... lehet ő is tapasztalt már egyet s mást.
2017. ápr. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát nem akarlak elkeseríteni, de annyi ilyet átéltem már, hogy egy lány mosolygott, meg kedves volt velem, aztán koppantam, hogy már lassan fel sem merül bennem, hogy az adott lánynak tetszhetek. Nyilván én is hibás vagyok, mert szeretnék összejönni egy leányzóval, de most már egy mosolynak vagy egy beszélgetésnek semmi jelentőséget nem tulajdonítok. Az esetek többségében be is jön, mert a beszélgetés utáni bejelölésnél kiderül, hogy kapcsolatban van. Szóval ezt lehet teljesen semlegesen értékelni, max elkönyvelni, hogy egy aranyos lány vagy. 23/F
2017. ápr. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
:( Akkor hogy bátorítsam, adjam egyértelműen a tudtára, hogy mennyire terszik? Elhívni, megmondani konkrétan nem szeretném, ezeket jó lenne, ha ő tenné meg, ha érdeklem. Vagy ezekkel minimum várnêk addig, amíg egyértelműen nem jelzi felém, hogy tetszem neki. Egy férfi részéről a folyamatos mosoly egyébként jelzés? Vagy ez nála is jelenthette azt, hogy csak kedves?
2017. ápr. 18. 10:14
 6/6 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Én mindenkire mosolygok, aki normális velem, hiszen akkor én is kedves leszek vele. Azonban ha egy csajszi jobban bejön, arra érzékelhetően többet mosolygok, és jobban figyelek rá, mint arra a lányra, akitől nem akarok semmit, de ugye ez megint szubjektív, egy-két mosolytól nagy csodát szerintem nem kell várni, vagy ha igen, akkor azt is csak úgy tudod megállapítani, ha a másikat nagyon régóta ismered.
2017. ápr. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!