Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 32 évesen még nem jött össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

32 évesen még nem jött össze párkapcsolat, mikor érdemes egy férfit komolyan venni?

Figyelt kérdés

Mostanában az van bennem, hogy kezd nem is érdekelni az egész, kimondhatatlanul sokat szenvedtem huszonéveimben emiatt az egészségem is megromlott. És a legnagyobb csapásként éltem meg, hogy nem adhattam ki azokat az érzelmeket és szenvedélyt ami belém szorult..

Ma viszont jobban értékelem a kis dolgokat az életemben és a lelki és testi egyensúly lett a legfontosabb. A baráti kapcsolatok és adni másoknak.

3 férfi volt rám nagy hatással eddigi életem során, de azt hiszem én mélyen kezdtem irántuk érezni, ők meg felszínesek maradtak a saját érdekeiket nézték és nem lett egyikből sem semmi..

Emiatt viszont zárkózottabb lettem és már nem tudom, mikor érdemes odafigyelnem egy férfire, aki nem csak játszani akar..


2017. ápr. 20. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Olvasd el a következő könyveket:

Csernus Imre: A férfi

Csernus Imre: A nő

Alan és Barbara Pease: Miért hazudik a férfi? Miért sír a nő?


Hasznosak lesznek számodra!


Önmagaddal hogy állsz? Minden rendben van vele? Szereted magad?


Egyébként mondták már: kommunikálj az emberekkel, csak úgy tudod kideríteni, hogy komolyan lehet-e őket venni, vagy sem.

2017. ápr. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Amondó vagyok, csak mert volt pár rossz tapasztalatod, nem szabad ráhúzni ezt az egész férfi nemre. Szóval ne láss mindjárt rémeket, ha valaki ismerkedne veled (akár itt is), de ne is éld bele magad már az elején. Szépen, szolidan csináld, aztán menet közben még mindig fújhatsz visszavonulót, ha valami bűzlik a palival kapcsolatosan.

29F

2017. ápr. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha szimpatikus, akkor mindenképp érdemes odafigyelned rá! Véleményem szerint elég hamar ki tud derülni, hogy komolyabbra is alkalmas lehet-e egy férfi, vagy esetleg csak szexet akar. Vagy csak játszani... Mivel már te sem a húszas éveidben vagy, így elvileg a férfiak kora is kicsit kitolódott azóta. Elméletileg a férfiak az idő előre haladtával azért többnyire komolyodnak, más lesz az értékrendjük. Többet ér a meghitt családi otthon és a közös programok, mint a haverok és a buli. Nem a szex a fontos, hanem a szeretkezés! És rengeteg mindent másképp látunk, ahogy az idő halad. Már inkább nyugalomra és biztonságra vágyunk egy megfelelő társsal. :-)

40+Ffi

2017. ápr. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ma! ;)
2017. ápr. 21. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor, ha normális, intelligens, kedves. Nem pedig akkor, ha tökéletesen néz ki, ahogy most jellemző rád.
2017. ápr. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!