Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki volt már hasonló helyzetbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki volt már hasonló helyzetben, hogy viselte? Tapasztalatok? Nem rég vége lett a kapcsolatomnak! Az a kapcsolat sokat számított azt hittük hogy mi örökké egy pár leszünk, soha nem lesz vége! Folyt. Lent

Figyelt kérdés

3év 8hónap után ki mondtuk a "vége" szót nem birtuk tovább egymás mellett!Sok mindent elrontottunk!Féltékenység, hazugság,bizalmatlanság, de a szerelem az annyira erős volt hogy azt hittük legyőzzük!Nem igy lett!Volt már szakitásunk mindig béke lett!De most biztos hogy nem lesz békülés, (lehet nem is akarok újra félni, nem meg bizni)

A baj az hogy még mindig szeretem, nagy a valószinűsége hog ő is!

Egyébként nekem van párom 2 hete és szeretem őt úgy érzem ő potolni tudná,de én nem egy potlékot keresek!

Az elmőlt napokba nagyon sokat gondoltam a volt páromra eszembe jutott közös nyaralás, közös zene és folyton csak ezt hallgatom!Hogyan lépjek tovább??Nem tudom!Ebben kérném a segítségeteket!köszönöm!


2010. máj. 14. 11:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Emlékekből nem lehet építkezni, főleg egy új kapcsolatot nem! Emlékek félretesz, új párra figyel, régi elfelejt, ennyi tömören!
2010. máj. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azért jó,hogy már mással vagy. egyedül szarabb elviselni én most egyedül vagyok:( Felejteni akarok, de nem nagyon megy mindig rá gondolok amikor egy pillanatig nem akarom magam görcsösen lekötni rögtön az eszembe jár...:(

Szerintem is figyelj az új párodra, mert a régi csak fájdalmat okozott, erre a fájdalomra gondolj ezt erősítsd magadba ne a szép emlékeket..ezt próbálom én is tenni.

2010. máj. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ha nem túl tolakodó kérdés elmondanád, h most mért vagy annyira biztos abba, hogy most nem békültök ki?


Gondolj csak bele: milyen lenne neked , ha később rájönnél csak egy pótlék vagy a szerelmed számára? én borzasztóan érezném magam.


ha annyira szeretted/szereted az előző párod (ha folyton rágondolsz tuti, h szereted)próbálj vele beszélni.

2010. máj. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!