Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez már a nemi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez már a nemi erőszak kategória?

Figyelt kérdés

Adott egy pasi meg egy nő, akik baráti kapcsolatban vannak. A pasi akarta a szexet, a csaj nem, először ellenkezett, próbált "menekülni", de aztán hagyta magát, attól tartva, hogy agresszív lesz a pasi. (amire volt korábban példa) nem élvezte, nem volt aktív, tényleg csak hagyta magát.

Ez az eset nemi erőszaknak számít?


2017. ápr. 22. 20:55
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
44%

"Azért megnézném, melyik pasi mennyire ellenkezne, ha egy 200 kilós, 2 méteres vadállat próbálná épp megerőszakolni, akiről tudni lehet, hogy pl szemrebbenés nélkül kitöri a nyakát annak, aki nem tetszik neki. Néha a kisebbik rossz egy nemi erőszak, mert legalább élve hazajutsz."


Nem törné ki a nyakát, meg akarja b.ni pont mert tetszik neki. 67kg vagyok és ha egy 200 kgos állat akarna megb.ni akkor vagy kitolom a szemét, vagy elharapok rajta egy ütőeret és köpöm a többi közé.

30/f

2017. ápr. 23. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
0%

Amúgy meg ott vannak a zúzódások, irány a kórház, látlelet, kenet, stb, aztán rendőrség.

30/f

2017. ápr. 23. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
Látom, te is megnézted a 13 reasons why-t. :D
2017. ápr. 23. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
67%

Amúgy én lefagyok minden ijesztő helyzetben. Ha elütne az autó, ledermedek és ott maradok az úttesten, amíg meg nem áll. Ha vizsgázom, szintén néma csendben leszek egy kérdésnél amire nem tudok válaszolni. Egy hang nem jön ki a torkomon, amíg új kérdést nem kapok. Ha megszólal a riasztó a boltban pedig nem loptam, akkor is lefagyok. És igen, kezdetben akkor is lefagytam, ha valami random pasi fogdosott a buszon. A sokadik alkalommal már sikerült oddébbmennem. Pedig nem akartam, hogy idegen vénember érjen hozzám.


Sajnos vannak ilyen peches emberek. A vezetésoktatóm kiakadt, hogy minden kellemetlen helyzetben elengedtem a kormányt és levettem a lábam a pedálokról. Rengeteg időbe telt leküzdeni.


Szerencsére annyira nem történik gyakran a nemi erőszak, hogy az ilyen lefagyós típusú nők hozzá tudjanak szokni a helyzet kezeléséhez.

2017. ápr. 23. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
91%

Igen erőszak.Nem lepődök meg, hogy megint jöttek az áldozat hibáztató kommentek.

Azt nem is írtátok, de biztos még kihívóan is öltözködött , biztos az ő hibája volt, nem a pasié, aki nem érti a nemet és képtelen a kis kukacát a nadrágjában tartani..Undorító férfiak vannak..

Ha nemet mond, ellenkezik és menekülni akar, akkor nem akarja a szexet, ezen nem tudom mi olyan bonyolult!!

Nyilván én a csaj helyében végig ellenkeztem volna és minden erőmmel próbáltam volna távol tartani.De nem vagyunk egyformák, van aki ilyen helyzetben inkább meghúzza magát ,elnémul stb..

2017. ápr. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
60%
Én nem vettem észre konkrét áldozat hibáztató hozzászólást,én és amennyire követtem a témát mások is pusztán arra az aprócska tényre próbáltam felhívni a figyelmet miszerint ezekkel a körülményekkel nem hinném bizonyítható lenne bármi erőszak.Márpedig amíg nincs bizonyítva addig nincs! Ezt úgy hívják ártatlanság védelme.Bizonyára igazat mond a kérdező,meg kell tenni a feljelentést de már bocsánat ugye azért nem tartunk még ott,hogy várkit csak úgy bemondásra megbélyegezzenek,elítélhenek! Ezt úgy 90-es iq felett viszonylag könnyen belátható ténynek gondolnám.
2017. ápr. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
#36 *ártatlanság vélelme
2017. ápr. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
46%
Tegnap este én is mondtam a pasimnak, hogy most nem akarom. De nem törődött vele, tovább izgatott, én meg hagytam magam.....úristen, tegnap megerőszakolt a pasim!
2017. ápr. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
72%

#38

Szégyelld magad a nőtársaid előtt, akiket valóban megerőszakoltak, hogy ilyenen viccelődsz.

Ha valakitől, hát egy nőtől elvárható, hogy ilyenkor nem a férfiak pártján álljon.

2017. ápr. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
Jajj, ezt ne a gyakorin kérdezd már meg:(((( Tudod, milyen felfogású emberek járnak ide...
2017. ápr. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!