Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mindig elegánsan öltözködő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mindig elegánsan öltözködő férfiaknak a szintén elegáns nők tetszenek?

Figyelt kérdés

Lehet ilyesmi összefüggés, vagy szerintetek nincs?


Köszi előre is a válaszokat! :)


(Ui.: tegyük fel, hogy a férfinak nem pl. a munkája követeli meg az eleganciát, egyszerűen ilyen a stílusa)


2017. ápr. 22. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

Nyilván nem lesz vonzó számára egy slampos tyúk, gondolkozz!

Egy elegáns nő se szakadt tróger választ.

2017. ápr. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%

Nem.


Általában smart casualt hordok (ing, zakó, bőrcipő, de farmer), a munkám miatt és mert szeretem.


Ezzel együtt simán tetszenek a sportosan öltöző nők, mondjuk a nagyon topis stílusokat (mint ez a mostanában divatos mindenhol szakadt farmer) már nem szeretem, de inkább ott is azzal van a gondom, hogy egy tinikorból kinőtt nőn ezek már nevetségesen állnak.

2017. ápr. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szeretek elegánsan öltözködni, adok a megjelenésemre és szeretem ha egy nő ad a megjelenésre, van stílusa! Kifejezetten vonz ha egy csaj ízléses, elegáns, kifinomult.

A válaszom határozott IGEN! 30/F

2017. ápr. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%

Barátom szinte mindig elegánsan öltözik, és igényli hogy én is úgy öltözzek. Ez szerencsére tőlem sem áll távol, úgyhogy igazán nem erőfeszítés ennek megfelelnem.

Szóval igen, nekik is azok tetszenek. Képzelj csak el egy elegáns pasit egy szakadt farmeres, bő pólós csajjal. Nem jellemző. De fordítva sem.

2017. ápr. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
wow, leírom a véleményem, és lepontoznak. logikus
2017. ápr. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat! :) Sokat segítettetek!
2017. ápr. 22. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!