Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom álmomban megerőszako...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom álmomban megerőszakolt, terhes lettem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Üdv.

25 éves nő vagyok, elmesélném mi történt velem, és tanácsokat szeretnék kérni.

Szóval 4 hónapja jártam ezzel az embernek nem nevezhető... nem is mondanám ki. Kedves, megértő, és barátságos volt. Elég lassan szoktam haladni, ezért 3 hete megengedtem ,hogy együtt aludjunk. Nagyon rosszul tettem, álmomban megerőszakolt. Ma sem bírom felgofni, hogy volt képes, miért nem ébredtem fel, ha felébredtem volna, nem történt volna meg. Feljelentettük, előzetes letartozásban van, de terhes lettem. Fogalmam sincs, hogy megakarom tartani-e a babát, ha igen, hogy tartsam távol az "apjától", ha nem sikerül letartóztatni, vagy miután kiengedték? Ti megtartanátok a gyereket? Nagyon félek...



2017. ápr. 23. 22:12
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Csak érdekelt, hogy mások mit tennének a helyemben, mit látnak jónak. Hátha tudnak indokot adni.

2017. ápr. 24. 20:54
 22/27 anonim ***** válasza:
0%
Nyilván nem ébredtél fel rá... hagyjuk már ezt, nekem elég ha jobban hozzám nyomja a merevedését a kedvesem és máris megébredek, hogy odébb hessentsem.
2017. ápr. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

Oké, nyilván én nem te vagyok, de olvasd el előző válaszaimat.


Köszi

2017. ápr. 25. 18:12
 24/27 anonim ***** válasza:
Mi történt azóta, hogy döntöttél? Ha szabad érdeklődnünk :)
2017. máj. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

A gyereket sajnos elvetettem. Sokéig gondolkoztam rajta, de féltem Ő szívja meg ennek a levét.

Ő még mindig nem ül, de egyenlőre ideglenes megfigyelésben van, a házát sem hagyhatja el.

Szóval hosszú, egyre nehezebb.

2017. máj. 25. 12:01
 26/27 anonim ***** válasza:
81%

A helyedben ugyanezt tettem volna. Csak a hozzászólásaid alapján tudok képet alkotni rólad, de erősnek tűnsz, át fogod vészelni a rosszat!


Még egyszer kitartást, és sok boldogságot a jövőben!

2017. máj. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 heloszia28 válasza:
gratulalok 15-osnek, ez eroszak, ha nem beszeltetek meg elore.
2022. okt. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!