Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnél olyan lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél olyan lánnyal, aki éppen terhes valaki mástól, de a gyerek apja rég kilépett a lány életéből?

Figyelt kérdés
Hetekkel ezelőtt szakítottak és a gyerek apja már másik országban él vagy a gyerek apja meghalt és a lány már nem tudta elvetetni a gyereket?

2017. febr. 6. 09:45
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
35%
Miért ne? :) Vagy szegény lány mostantól magányra legyen ítélve?
2017. febr. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
70%
En nem vagyok mondjuk ferfi, de ha az lennek, biztos, hogy nem.
2017. febr. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
75%

Határozottan nem!


Ha a gyerek 2-3 éves lenne, akkor töprengenék el először rajta. De egy terhes nő és egy újszülött rengeteg lemondással jár, ezt nem tenném meg egy kvázi idegenért, és egy idegen gyerekéért. Gondold végig, most 6-7 hónapig lehet, hogy egy szeretkezés nem lesz, utána míg szoptat, etc.


Az ember nem vállal fel egy ilyen helyzetben kapcsolatot, majd ha a gyerek 3-4 éves lesz, akkor lehet ismét töprengeni.


Btw, egy ilyen helyzetben borzasztóan kételkednék, hogy a hölgy engem akar, vagy csak pánikol. A pánik pedig sosem a jó kapcsolatok alapja.

2017. febr. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
86%

Ha én ilyen lány lennék, akkor először is:

a: feldolgoznám a szakítást/a gyerek apjának a halálát (ez azért kicsit drasztikusabb és valószínűleg több időbe tellne)

b: minthogy tudom, egy újszülött rengeteg energiát igényel, addig, amíg pl dolgozni nem lehet mellette (bölcsibe/oviba nem jár), addig eszembe nem jutna pasit keresni. Ez a helyzet egy tartós párkapcsolatot, ahol a párok közösen vállalták a babát, is megvisel, nemhogy egy frisset.


Ha férfi lennék, akkor szintén ezt vallanám. Eleinte a gyerekével foglalkozzon. Utána meglátjuk.

2017. febr. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
61%

Ha a gyerek apja nem tudja hogy tőle van,vagy már nem él akkor igen.

Ha tudja akkor is csak attól tartanék hogy bele szólna az életünkbe.Különben igen. De mindegyik esetben szeretnék közös gyereket is.

2017. febr. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
23%
Ti férfiak csak a szeretkezésre tudok gondolni? Ha első pillanattól ő fogja „nevelni ”, a gyerek az apjaként tekint rá. Szorosabb lesz a kapcsolatuk. Kit érdekel a közérdek? A gyerek és az édesanyja is szeretni fognak. Ha te szerelmes vagy és ha otthon nem lesznek belőle komolyabb konfliktusaid, akkor menj bele.☺
2017. febr. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
91%
Nem jönnék, hanem jöttem. Az a gyerek mára felnőtt és még mindig jó döntésnek tartom az akkori döntésem.
2017. febr. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
89%

"Ti férfiak csak a szeretkezésre tudok gondolni?"


Nem! De egy kapcsolat első 2-3-4 hónapja miről szokott szólni?


Ismerkedés, randizás, közös élmények, és igen, szeretkezés!


Ezzel szemben egy terhes nővel miről szólna? Orvoshoz járás, ultrahang, hangulatingadozások a felboruló hormonrendszer miatt, közös élmények helyett otthon pihenés, esetleg izgulás, hogy minden rendben van e a babával...


Ha meg megszületik, akkor kialvatlanság, sírás, izgulás, hogy minden rendben van e (ha nincs, akkor orvostól orvosig).


Valamint teljesen természetes, hogy a nő életében az első, a második, a harmadik, és talán még a 10. helyen is a baba lesz, és nem az új pasira fog figyelni (ebbe a figyelembe nem csak a szexet értem).



Elég sok újszülött van most a környezetemben egy gyerek születése akkor is megviselhet egy kapcsolatot és a szülőket, ha minden rendben van, ha mindketten akarták, ha egészséges a baba, sajnos van olyan pár is, ahol gond van a babával, az már tényleg horror...


Egy új, friss kapcsolatnál ezt nem lehet senkitől elvárni, főleg úgy nem, hogy a lány gyakorlatilag terhesen akarna párt.

2017. febr. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
25%
Én ugyan nem vagyok férfi, de ha szeretném az illetőt akkor nem gondolkodnék rajta egy percig se, hogy mellette álljak-e vagy sem, akárki gyerekét is várja.
2017. febr. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
82%

"Én ugyan nem vagyok férfi, de ha szeretném az illetőt akkor nem gondolkodnék rajta egy percig se, hogy mellette álljak-e vagy sem, akárki gyerekét is várja."


Hát persze... hiszen most is bevállalnál egy férfit, akinek éppen most született gyereke, de a felesége elhagyta, így egy újszülöttet is rögtön kapnál a kapcsolatba, meg persze egy összetört embert, akit elhagytak vagy meghalt a felesége, vagy bármi...


Igen, ez reális (álom).


Tudod kislány, ezt hívják élethazugságnak, amikor otthon a meleg kényelmes kispolgári szobádban magadnak bizonyítod, hogy olyan marha jó ember vagy, hogy bevállalnál így is egy másik embert, a valóság viszont az, hogy amint ez realizálódna sikítva menekülnél

2017. febr. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!