Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan veletek, hogy egy olyan emberrel találkoztatok aki "túl jo"hozzátok?

Figyelt kérdés
Vonzo lehet?
2017. ápr. 23. 22:43
 1/5 anonim ***** válasza:

hehe, vicces mert velem a hónapokban történt ez meg,

megismerkedtem egy csajjal, aki pár nap után olyan szinten elkezdett nekem kedveskedni (szavakkal, tettekkel), hogy köpni nyelni nem tudtam.

számomra ez furcsa volt, mert nem ezt szoktam meg.

mondhatni már-már bizarr volt az egész szitu, nem is nagyon tudtam hova tenni a dolgot.

nálam pont az ellenkező hatást érte el ezzel (mint amire feltételezhetően számított volna), mivel idővel teljesen kiábrándultam belőle.

hiába szép és vonzó +intelligens, a túlzások soha nem vezetnek jó véghez.

2017. ápr. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A kérdést hogyan kell értelmezni?

- túl jó veletek

vagy

- túl jó hozzátok képest


Egyébkánt volt mindkettőből. Mire vagy kíváncsi?


34/F

2017. ápr. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Túl jó ember hozzátok képest
2017. ápr. 23. 23:00
 4/5 anonim ***** válasza:

Volt már persze.

Nem igazán adtam a srácnak semmit, nem tettem érte semmit, mégis úgy viselkedett velem, mintha egy mesebeli hercegnő lennék, egy csoda az életében. Halálosan szerelmes lett belém, és a végén tényleg kiderült, hogy túl jó hozzám, mert én megbántottam. :/

2017. ápr. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Eddig mind ilyennel találkoztam. Ezért nincs senkim sem.
2017. ápr. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!