Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van, hogy ha egy magas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, hogy ha egy magas pasi kondizik, az teljesen normális, de ha egy alacsony, akkor egyből ráfogják, hogy röhejes, csak kompenzálni akar?

Figyelt kérdés

Olvastam itt olyan válaszolat,hogy "az jó,ha egy fiú 170 cm és vékomy,de ha ki van gyúrva,akkor röhejes" meg "ne akarjon már felfújt lufi lenni"

Most mi ez?Attól,hogy alacsony vagyok,egy vékony gilisztának kell lennem,nehogy azt mondják,hogy kompenzálok?Én legalább 80 kg akarok lenni 170 cm mellé,nem érdekel hogy mit gondolnak.Az ilyen 2 méteres emberek is szánalmasan gyengék,hiába magasak



2017. ápr. 23. 23:22
1 2
 11/16 Noblesse Oblige ***** válasza:

Szerintem enged el ezeket a dolgokat! Nem kell olyan emberre figyelni akivel nem értesz egyet.

A te utad, te járod be! Csak téged tesz boldoggá. Ha az a célod hogy edzett legyél akkor edzél. És ne érdekeljen más mit mond, gondol...

Sokan azért nem járnak edzőteremben mert félnek hogy kirínak. Vagy azért mert kövérek, vagy mert nem egy fitness alkatúak vagy (mert ropik). De hát valahol el kellkezdeni! Szóval másokat is támadnak és másokat is lekicsinyelnek a laikusok. De velük nem kell törődni. Inkább megmutatni hogy 170 alatt is jól áll az az izom.

Én szurkolok neked!

2017. ápr. 24. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Figyelj, pl. miattad alakul ki rossz vélemény az alacsony " hú, b.zmeg, elhagytam a dinnyét" típusról...kompenzálás, irigys

ég, meg ez e ki az erős. Szerintem a legtöbb amit mondhatok: gyúrunk ' vazzeg

2017. ápr. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Soha nem hallottam még ilyet. Sőt, elmondom neked, hogy sokkal alkalmasabbak az alacsonyabb emberek a testépítésre, mivel sokkal hamarabb meglátszik rajtuk az eredmény. Ennek baromi egyszerű az oka. Rövid a karod, ha jön rá izom, akkor kisebb helyen oszlik el, mint egy 2 méteres srácnak, és jobban látszik. Amúgy én se vagyok sokkal magasabb, 178 vagyok, de rengeteg, nálam alacsonyabb srácot látok a terembe, akik (nem vagyok meleg, de meg tudom állapítani) igenis jól néznek ki. Az izom meg mindenkinek jól áll. (Naturálban nem tudsz olyan izmos lenni, hogy lufinak hogy azt mondják, hogy ez túl sok, ahhoz kox kell.) 23/F
2017. ápr. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Hát szerintem nem kell 80kgnak lenned, de ahogy érzed.

Viszont ismerek srácot aki 170 körül van, gyúr mrg edz egyebet is és amúgy faszán néz ki. Tök mindegy hány centi. Sporttal meg a személyiség is fejlődik, ez gyakran elmondható.

Szóval csináld csak, bánni nem fogod.

2017. ápr. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
80 kg még kevés is lenne.Én ezt a tökéletesre akarom fejleszteni.Nem akarok gyenge szar lenni.Nem elégszem meg az "edzett" "jól néz ki" státusszal.
2017. ápr. 24. 20:38
 16/16 anonim ***** válasza:
Ha valaki kondizik az a baj, de ha nem szeret sportolni az a baj!
2017. máj. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!