Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok, akik fiatalon megállapod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok, akik fiatalon megállapodnak, megbánják később?

Figyelt kérdés

Egyik barátom, aki most 24 éves, és 5 éve kapcsolatban van, és nagyon szereti a barátnőjét, nem akarja elhagyni, egy olyan nő, aki talán valóban méltó arra, hogy vele állapodjon meg. A probléma ott van, hogy érzi a hódítási vágyat. 19 éves kora óta van ezzel a csajjal, és nagy frusztrációkat érez, hogy ha arra kellene gondolni, hogy már soha senki mást nem tudhat magáénak 19 éves kora után, úgy érzi, kihagy így még jó pár dolgot az életből. De elhagyni sem akarja a barátnőjét, mert nem biztos, hogy lesz még egy ilyen.


Ebből kérdezném, hogy mások, akik ebben a helyzetben vannak, hogyan élték meg?


Én is ennyi idős vagyok, de én egyedülálló, ezért nem vagyok olyan helyzetben, és ebből kiindulva talán nem is bánom annyira (bár szeretnék barátnőt).



2017. ápr. 24. 00:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Az ismerosi koromben az a gyakoribb, hogyha elhagyjak a szerelmuket azert, mert megijednek a megallapodastol:-)

Nem ertem miert baj, hogyha pl 19 eves koratol fogva nem lehet massal, csak azzal, akit szeret, es akivel tenyleg megeri egyutt lenni. Komolyan olyan butak faj az ember...hiszen azt akarjuk, ami nincs, es kepesek vagyunk eldobni a jot egy kevesbe joert, csak azert, mert a kevesbe jo egy uj, ismeretlen dolog..

ezert van egyebkent fantziank, ott sokmindent atelhetunk...:-D

2017. ápr. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Én 22 vagyok, nem volt soha senkim, de nem éreztem soha vágyat arra hogy minél több nőt dugjak meg. Ha lesz majd valakim én biztosan megállapodnék ha úgy érzem, remélem később sem fogok megbolondulni másért.
2017. ápr. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

*az a gyakoribb, hogy megbanjak, hogy elhagyjak a szerelmuket


Bocsanat

2017. ápr. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindig lehet jobb, újabb, szebb, de nekem az együtt megélt élmények mindig is fontosabbak (akár a régi barátokkal). Ha a szerelem valakinél unalomba csap át egy idő után és nem szeretetbe, ott valami gond van, nem volt őszinte az egész a kezdetektől.
2017. ápr. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Ő sem olyan típus, aki minél több nőt meg akarna dugni, egyszerűen csak mindenki más, és mindenki tud olyat adni, amit a másik nem, és fordítva.
2017. ápr. 24. 00:20
 6/17 A kérdező kommentje:
Én megértem ezt a gondolkodást.
2017. ápr. 24. 00:21
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Kihagy jó pár dolgot...


Tudod, ha hobbikról, utazásokról, élményekről lenne szó, meg is érteném. De konkrétan neki az hiányzik, hogy félsötét szobákban párszor elélvezzen más nőkben? Nem tudom, elég szegényes élet ez.

2017. ápr. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Minden nő meleg és szorít. Tök mindegy hányat próbál.

30/f

2017. ápr. 24. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

20 évesen ismertem meg a férjem, 15 éve nem ért hozzám más. Nem hagytam ki semmit. :)

Amit a szexben ki akartunk próbálni, azt megtettünk egymással. Más pasi azt dugja oda, csak lehet, hogy kisebbet, és nem olyan ügyesen. :)

Egyik haverunk kezdett el hasonlón vergődni. Hogy neki a felesége a második nője, mi minden kimaradt az életéből. Aztán gyorsan el is vált, mivel a nő már erősen pedzegette, hogy gyereket akar. Eltelt vagy 5 év, mi azóta hallgatjuk, hogy mekkora barom volt. Két nője volt azóta, pár hónapos kapcsolatok, egyik rosszabb, mint a másik. De már vagy egy éve nem jön össze egy randi se.

Mikor látta a Facebookon, hogy a volt felesége újra férjhez ment, elég rendesen padlóra került. Szerintem még addig reménykedett, hogy újra összejönnek.


Biztos van olyan, aki nem bán meg egy ilyen döntést. De én azt látom, hogy manapság olyan nehéz igazán jó párt találni, akivel valaki boldog még évekkel később is, hogy hatalmas baromság csak azért eldobni, hogy kipróbálja az újat. Nagy esélye van rá, hogy az új csak rosszabb lesz.

2017. ápr. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

Soha az életben nem vennék el olyan Nőt akinek legalább 5 kapcsolata nem volt korábban és legalább egyszer nem dobták ki. Ne azért jöjjön hozzám, mert én vagyok az első aki megszólítottam, hanem azért, mert van annyi összehasonlítási alapja, hogy megalapozott döntést tud hozni.

20 évesen fingod sincs az életről, nincs is kialakult értékrended, csapongsz, tapasztalsz, és később rájössz, hogy amit 20 évesen jónak hittél, az 10 évvel később már jó ha közepes. 20 évesen a genetika dominál, 40 évesen már inkább az eszünk, sokkal körültekintőbben választunk partnert.

Kellenek a fiatal kori kapcsolatok, az ott tapasztalt hibák miatt leszünk tapasztaltabb és érettebb emberek, minden megcsalással,veszekedéssel, szakítással jobban megismerjük saját igényeinket, így haladunk a számunkra megfelelő partner megtalálása felé.

40F

2017. ápr. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!