Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Általában mennyi idő, míg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában mennyi idő, míg a pasik megbánják a szakítást?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk több éves kapcsolatnak lett vége, mert ő szakított, de úgy, hogy még szereti a lányt, de egyedül akar lenni. Mik a tapasztalataitok, mennyi idő után bánja meg a szakítást vagy mikor bukkan fel?
2016. szept. 13. 19:00
 1/8 Noren1989 ***** válasza:
100%

Rossz a kérdés.


Ő szakított, tehát oka volt rá.

Nincs mit ezen megbánni, nem fog visszajönni.

2016. szept. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Nincs erre matematikai számítás, tudod? Minden ember külön eset.
2016. szept. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%

Szia,

nálunk én szakítottam. (Sajnos meg volt az okom rá. Túl gyerekes volt kora ellenére, és nem törődött velem.) És majd' 3 év múlva, megannyi kapcsolattal a háta mögött (4). Bár elég komolynak hangzott, hogy megbánta és rájött, hogy mit rontott el még is 3 hét után érdekes módon már lett valakije. Szóval Soha? Vagy csak visszatérnek a számukra impozánsabb nőhöz? Nem tudni.


Bár a mostani páromból kiindulva, ő addig elmenne, hogy ne kelljen szakítani. Mert én is úgy vagyok (és gondolom más normális ember), hogy többször átgondolom a szakítást. Ha már a felnőtt témakörben vagyunk. Ha már valaki annyira hagyja a dolgokat elfajulni, hogy szakítás lesz belőle, akkor ennyi. Utána meg mi az esélye, hogy más lesz? Oda nagyon meg kell bánni a dolgot. De ilyen ember kivétel.


25L

2016. szept. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%

23 éves srác vagyok!

5 év után mondtam ki a boldogító takarodj szót!


Eljutottam oda, hogy fogtam egyik napról a másikra, és letiltottam, telefonját mindent. Persze sok előzménye volt, többek között, hogy egyoldalúvá vált a dolog, nem kaptam viszonzást a szeretetre, törődésre amit nyújtottam. És már megbeszélni se volt hajlandó a dolgokat.

Egy percig sem gondolkoztam, hogy fel kéne oldani azt a letiltást, és ismét megalázkodni. Nincs több esély. A másodikért térden csúszva könyörgött, nincs harmadik. Nem szeretnék leépülni lelkileg, egy idióta, barom miatt. Jól érzem magam egyedül. :)

Csak jelzem, senki nem fogja megbánni a szakítást, feltéve ha nem 15 évesekről van szó, de ez nem az a kategória. Aki szakított, az igyekszik túltenni magát, és nem fog rágódni a dolgon. Inkább a másik fél szokott bánkódni, hogy kár, hogy nem tudott normálisan viselkedni.

2016. szept. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Költőnő? ***** válasza:
Az miért törvényszerű h megbánja?
2016. szept. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Csak kérdezem, hogy ha valakinél már volt ilyen, akkor az írja le.
2016. szept. 13. 20:02
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy pasi dob ott valszeg nincs vissza ut!csak is akkor szoktak konyorogni meg egy eselyert ha te teszed ki a szuret!faj az egojuknak

es megtorlast akarnak.

Szerintem felejtsd el!keres valaki jobbat!!

2016. szept. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100 ev
2016. szept. 14. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!