Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mással is volt már olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mással is volt már olyan, hogy a barátai is elhagyták a szakítása után?

Figyelt kérdés

Az ex barátnőm nem volt a baráti társaságom része. Viszont amikor szakítottunk, nagyon megviselt nagyon, és szépen lassan a barátaim is kezdtek eltűnni. Ma már ott tartok, hogy nem is válaszolnak, ha keresem őket.

Gyakorlatilag nincs senkim. Annyira boldog voltam, aztán egy pillanat alatt az abszolút nullára estem le társadalmilag, és már egy éve nem tudok visszatérni.


Mással is volt ilyen?


2017. ápr. 24. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Közös volt a baráti társaság, ő szakított úgy, hogy gyakorlatilag ő ment félre, mégis egy lányt kivéve az összes közös barát lelépett vele.


Legalább tudom, hogy ki volt igazi barát

2017. ápr. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem beszéltél nekik sokat a szakitasrol? Bár ha igaz barátok akkor ez se zavarhatja oket!

Egyik se adott semmifele magyaraztatot?

2017. ápr. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen egy hiján az összes "barátom" vele ment.

Mindegy, én meg azota ezer kilométerre élek tölük egy boldog párkapcsolatban. :)

Az ilyen emberek NEM barátok, csak addig vagy jo nekik míg meghallgatod a sirámaikat, de mikor neked lenne rájuk szükséged, lelépnek.

2017. ápr. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálam is volt ilyen sajnos es eléggé megviselt,de túl kell lépni rajta. Szar,de mindenki pótolható,az emberek jönnek-mennek,úgyhogy próbálj meg új emberekkel barátkozni szerintem,meg foglald el magad,mert akik hozzád nem ragaszkodnak,nem érdemlik meg,hogy miattuk érezd szarul magad. Fel a fejjel :)
2017. ápr. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!