Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 éves fiú és 14 éves lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves fiú és 14 éves lány?

Figyelt kérdés

Etikus lenne randiznom 20 éves létemre egy 14 éves lánnyal?

u.t: nem szándékozom lefeküdni vele


2017. ápr. 25. 18:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
63%
Ha szülő lennék, akkor nekem nem tetszene, h egy felnőtt férfi randizik az én gyerek lányommal...
2017. ápr. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
56%
Nekem annak idején volt ilyesmiben részem, igaz a kis csaj kezdett ki velem, én belementem. Jobban jártam volna,ha azt mondom, kösz, nem.
2017. ápr. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
11%

Helyes!

Nekem 21 évesen volt 15 éves barátnőm, amikor összejöttünk. Utána 2 évig voltunk együtt, én vettem el a szüzességét, stb.


30/f

2017. ápr. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Krukutyán Levente ***** válasza:
91%
Tehát egy akár dolgozó ember és a 8.-os lány románca? Majd mész elé az isihez? Az a 6 év hátránya pont a felnőtté váláshoz kéne, kvázi gyerek még.
2017. ápr. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
90%
Nem lenne etikus. Már az is elég szomorú, hogy a lány azt érzi, hogy ilyen idős korában neki feltétlenül idősebb pasi kell, de te meg legyél annyira felnőtt (hiszen az is vagy!!!!!) hogy belásd, hogy egy 14 éves kölyök és egy felnőtt férfi között minden esetben helytelen a párkapcsolat. Igen, még akkor is, ha nem tervezel lefeküdni vele.
2017. ápr. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Ez esetben érdekelne hogy: miért?
2017. ápr. 25. 18:40
 7/21 anonim ***** válasza:
94%

#6 Mert teljesen más életciklusban vagytok. Ez két felnőttnél nem okoz akkora gondot, de ebben az esetben a lány még éretlen, a személyisége még nincs kifejlődve, és bizonyított, hogy az agya is máshogy működik még, mint egy felnőttnek. Meg aztán semmi egyenlőség nem lenne a kapcsolatban, hiszen az ő korában valszeg még ahhoz is engedélyt kell kérnie, hogy este 10 után fennmaradjon, és semmiben sem dönthet még a szülei beleegyezése nélkül, te viszont teljes jogú, önálló személy vagy.

Egy kölyök NEM tud felnőtt lenni, maximum imitálni tudja a felnőttek viselkedését, te pedig szeretnél ennek bedőlni, de ne tedd; neki még fel. kell. nőnie.

2017. ápr. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
75%

A volt barátnőmnek az első kapcsolata úgy volt, hogy ő 15 éves volt, amikor összejött a 29 éves pasijával. Négy évig együtt voltak.


Mellette nőtt fel, aztán szakítottak, mert akkor jött rá, hogy nem ő kell neki. A hapsi akkorra 33 volt. hát mit ne mondjak. Nem happy a történet, és ez csak dióhéjban volt.


Nekem ez a lány már csak az exem, de azon még mindig lehidalok, hogy 15 évesen egy 29 évessel hogy volt képes összejönni. Egyáltalán bármelyik oldalról. Mind a hapsi, mind az övé, mind a szülők oldaláról hogyan történhetett ez meg?


no mindegy... Szerintem nem nyerhetsz rajta, és csak bukhatsz rajta. Ha tényleg egy 14 éves lány kell neked, és nem más, akkor gondolkodj el, hogy ez miért is van így?


Szerintem ne kezdj bele. inkább a "kösz, nem" kategóriát választanám. mióta egyetemista vagyok azóta én is felállítottam a "csak 18 felettiekkel kezdek ki" szabályomat. Remekül beválik. Használd te is szerintem...

2017. ápr. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
74%
6 év nem sok korkülönbség, de itt rengeteg. Komolyan fel nem foghatom, hogy egy 20 felnőtt mit akar egy 14 éves kislanytol?! Eszem megáll. A másik fele, hogy 14 évesen még nagyon nem a pasikkal kéne foglalkoznia a kiscsajnak se! Ha az én 14 éves lányomról derülne ki, h pasizik, ráadásul egy 20 évessel, adnék neki olyat, hogy megemlegetné. Még bőven a sulival kellene foglalkoznia és nem a fiúkkal..
2017. ápr. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
79%
Ja és még kiskorú a lányka,mivan ha egyszer csak begurul és feljelent pedofilitás miatt,mert ez az. Vagy az apja agyonver és jogosan!! Kérdező korban hozzád illő nőt nem találsz??! Jobb kiskorút hülyíteni?
2017. ápr. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!