Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell elcsábítani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell elcsábítani egy férfit? És mi van az alatt hogy elcsábítás?

Figyelt kérdés

Azt értem hogy flörtölnek meg minden utána meg sex., de nem értem hogy folytatódik le egy ilyen "művelet" :D

Válaszokat előre köszönöm!


2017. ápr. 26. 08:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Az szép...
2017. ápr. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

flört, sok mosolygás, szemezés, keresed a társaságát, ilyen mondvacsinált indokokkal....

ha férfi a talpán veszi a lapot, és később már ő hív el egy kávéra, cigire..beszélgettek, megdumáltok egy munka utáni iszogatást. Ott meg már minden megy magától, asztalnál ültök pl "véletlen" hozzáérintheted a lábad, stb lesmárol, fenekedbe markol, majd mehettek szobára :D

2017. ápr. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
68%

#2 Ekkora butaságot. Cigire? Olyan nő szóba sem jöhet. Amúgy meg nem tudom, ki hogy van vele, de ismeretlen nővel nem megyek egyből szobára, csak mert kicsit próbál velem flörtölni.


26/F

2017. ápr. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!