Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem egy lányba de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy lányba de nem tudom mit kezdjek a helyzettel? 19/F

Figyelt kérdés
Szóval nagyon tetszik már egy fél éve de az utóbbi időben néhány hete sikerült vele beszélő viszonyba kerülnöm. Interneten szoktunk a legtöbbször, ő is keres engem ugyanúgy de a tegnapelőtt sikerült beszélgetnünk 4 órán keresztül élőben (úgy, hogy lehetett volna akár a barátaival is az idő alatt) és hát teljesen beleestem. Nem tudom, csak barátilag tekint rám vagy érezhet esetleg valami komolyabbat is, hogyan derítethetném ki mert elég félénk is vagyok mivel barátnőm sem volt még és nem tudom mit hogyan kellene. Lányok tanácsát várom főleg, hogy ez most mi lehet és, hogy mire lehet ezek alapján gondolni?

2017. febr. 10. 15:07
 1/3 anonim ***** válasza:

23/F

Ugyan nem vagyok lány, de azért megpróbálnék egy tanácsot adni.

Nem siesd el a dolgot, beszélges vele, kerülj közelebb hozzá. Várj még egy hetet vagy kettőt. Ha ez alatt keres ő is téged, és jól kijöttök, akkor hívd el egy helyre amit szeret, vagy ami romantikus lehet, és mondd el neki mit érzel. Neked is könnyebb lesz ha vársz még egy kicsit, mert sokkal felszabadultabb leszel előtte, és nem fogsz idegeskedni semmin.

Egyébként ha ő is keres téged az nagyon jó dolog:) ez egy jó jel. Szoritok neked és sok sikert!

2017. febr. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyetértek utolsóval/elsővel, de gondolj arra is, hogy az a lány is ugyanígy bizonytalan. Valami módon add tudtára, hogy fontos neked. Csak egy-két ötlet:

Megbeszéltétek, mikor találkoztok legközelebb? Ha igen, írj neki a neten még ma, és mondd azt: - Nem lehetne előbbre hozni? Nekem sok az az x nap. Vagy valami hasonló.

Nem beszéltétek meg? Írj neki még ma, hogy jó lenne megismételni, jót beszélgettetek.

A válaszból minden ki fog derülni, de szerintem 4 óra hosszat nem beszélget egy fiatal lány egy fiúval, ha nem akar tőle semmit.

És feltétlenül dicsérj meg rajta valamit, amikor találkoztok. A ruháját, a haját, vagy a nevetését, vagy a hangját, bármit. Nagyon hálás dolog, és ha még olyan is, ami neked tényleg tetszik akkor nem is esik nehezedre.

2017. febr. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben, főiskolára járunk így ott szoktunk találkozni, ott beszélgettünk, elhiszem, hogy bizonytalan mivel lány létére nem lehet olyan mint egy fiú; megpróbálok akkor kicsit komolyabban közeledni.
2017. febr. 10. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!